SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia cierpi na depresję, ale nie chce się leczyć

M jak miłość. Joasia cierpi na depresję, ale nie chce się leczyć

09.05.2016, godz. 20:17
M jak miłość odcinek 1222. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1222. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" minie jeszcze dużo czasu nim Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dojdzie do siebie po wypadku. W 1222 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) dowie się, że jego ukochana powoli wraca do zdrowia, ale lekarze podejrzewają u niej depresję. Stan psychiczny Joanny jeszcze długo będzie pozostawiał wiele do życzenia. Tomek zaproponuje ukochanej wizytę u psychologa, ale ona nie będzie chciała się leczyć.

M jak miłość odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia Tarnowska z "M jak miłość" wpadła pod samochód, bo goniła złodzieja. Trafiła do szpitala, a Tomek ją tam odnalazł. Chodakowski przeraził się, bo uznał, że Asia chciała się przez niego zabić!

Zobacz: M jak miłość. Tomek powie Zosi i Wojtusiowi, że Helenka jest ich siostrą. Jak zareagują dzieci Tomka?

W 1222 odcinku "M jak miłość" Tomek odetchnie z ulgą, bo lekarze poinformują go, że stan Asi znacznie się poprawił. Jest jeszcze tylko jedna sprawa, która powinna Chodakowskiego niepokoić. Jego ukochana choruje na depresję!

Asia nie chce rozmawiać z Tomkiem, a jej życie nagle straciło sens. W 1222 odcinku "M jak miłość" Tarnowska ma do partnera tylko jedną prośbę. Asia chce, żeby Tomek powiedział Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtusiowi (Feliks Matecki) o tym, że Helenka (Krystian Drescher) jest ich siostrą.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek straci Joasię i pracę w policji

Tomek spełni prośbę ukochanej, ale to nie znaczy, że między nimi wszystko wróci do normy. Wręcz przeciwnie. Asia w szpitalu wszystko sobie poukłada i dojdzie do wniosku, że lepiej dla niej będzie, jeśli wyprowadzi się od Tomka. Odmówi też leczenia u psychologa. - To nie ma sensu, nie chcę pomocy - powie Joasia.

- Jak uważasz kochanie. Nie będę niczego narzucał. Szukam po prostu jakiegoś rozwiązania. Ze mną też nie chcesz rozmawiać? - zapyta Tomek. - Nie, nie wiem co mam myśleć. Mam mętlik w głowie - odpowie Asia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: