SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek w szpitalu z Natalką pozna diagnozę lekarza po urazie głowy

M jak miłość. Franek w szpitalu z Natalką pozna diagnozę lekarza po urazie głowy

08.05.2016, godz. 14:45
M jak miłość odcinek 1222. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1222. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość otarł się o śmierć gdy został napadnięty w lesie przez kłusowników. Uraz głowy Franka nie okazał się zbyt poważny, ale w 1222 odcinku "M jak miłość" leśniczego z Grabiny czekają jeszcze badania w szpitalu i zdjęcie szwów. Natalka (Marcjanna Lelek) jedzie z ukochanym do lekarza, by poznać ostateczną diagnozę. Istniej bowiem ryzyko, że po uderzeniu w głowę w mózgu Franka powstał krwiak, który trzeba będzie operować.

"M jak miłość" odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w Polsacie

Od napadu na Franka Zarzyckiego z "M jak miłość" minęło już trochę czasu, ale napastnicy, którzy zaatakowali leśniczego wciąż są bezkarni. Nic dziwnego, że Natalka martwi się o swojego chłopaka. I nie chodzi tylko o to, że Franek naraża życie, by dorwać kłusowników i złodziei drzew z Grabiny. Natalia obawia się też jakie skutki dla zdrowia Franka będzie miał uraz głowy, którego doznał podczas brutalnej napaści.

Patrz: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek przerażony, że znów będzie dziadkiem

W 1222 odcinku "M jak miłość" Franek wspomina Natalce o tym, że ma kontrolną wizytę u lekarza w szpitalu. Ma przejść dodatkowe badania. Nadszedł już też czas na zdjęcie szwów. Oczywiście Natalia chce jechać z ukochanym, by otoczyć go opieką w razie czego gdyby doktor stwierdził, że z Frankiem nie jest dobrze.

Na szczęście kończy się tylko na strachu. Okazuje się, że uraz głowy nie spowodował powstania krwiaka w mózgu, ani żadnych obrażeń, które mogłoby zagrażać życiu leśniczego. - Słyszałeś co powiedział lekarz? Uderzenie 2 centymetry dalej i mogło się to skończyć dużo gorzej - stwierdza zaniepokojona Natalka.

Przeczytaj: M jak miłość. Była narzeczona Franka powraca! Justyna nadal go kocha i chce odzyskać

Jednak Franek bagatelizuje problem. - Oj przestań. Lekarze zawsze wyolbrzymiają. Na szczęście mam to z głowy. I to dosłownie...
- Jesteś okropny i masz na siebie uważać. Bolało? - Natalka już nie wyobraża sobie życia bez Franka, więc to naturalne, że się o niego boi. - Kochanie przy tobie mogliby mnie ciąć na żywca. I tak dałym radę. Zaczarowałaś mnie i moją mamę. Chyba jesteś czarownicą - żartuje leśniczy i czule całuje Natalię.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: