SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek dopadnie kłusowników Glińskiego i Marczaka, którzy chcieli go zabić?

M jak miłość. Franek dopadnie kłusowników Glińskiego i Marczaka, którzy chcieli go zabić?

28.04.2016, godz. 18:33
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland) foto:

Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" nie da się zabić kłusownikom! W 1222 odcinku "M jak miłość" leśniczy zastawi pułapkę na Glińskiego (Grzegorz Kucias) i jego wspólnika Marczaka (Jarosław Gruda). Czy bandyci z Grabiny dadzą się złapać? Kłusownicy są przebiegli, a Franek nawet we współpracy z miejscową policją niewiele zdziała. Czy to znaczy, że mordercy i złodziej znów będą próbowali pozbyć się Franka?

M jak miłość odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Franek ma poważny problem z kłusownikami, którzy grasują po jego terenie. Najpierw zabijali dzikie zwierzęta i handlowali ich mięsem, a teraz wzięli się za nielegalną wycinkę drzew.

Zobacz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

Przy okazji uporczywie kopią dołki pod leśnikiem, który wchodzi im w drogę. Gdyby nie Zarzycki, to Gliński i Marczak dorobiliby się fortuny! Leśniczy nie pozwoli jednak, żeby pod jego czujnym okiem z lasu "ginęły" drzewa.

Franek zadarł z groźnymi ludźmi, ale robi to, co do niego należy. Po wizycie w szpitalu chłopak planuje zemstę na kłusownikach, ale jego plan nie będzie do końca precyzyjny. - Złodzieje z całą pewnością wrócą po drewno. Będą próbowali je wywieźć - powie Staszkowi (Sławomir Holland) Zarzycki. Policjant razem z leśniczym będą obserwowali polanę, ale kłusownicy ich przechytrzą.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ożeni się z Natalką. Kiedy ślub Natalii i Franka?

-Na wywózkę drzewa na razie nie ma szans - powie wspólnikowi Gliński i zaproponuje, żeby oddali pieniądze klientowi. Sprawa musi trochę ucichnąć.
-Wiedzą, że obserwujemy to miejsce - westchnie załamany Franek, ale nie podda się tak łatwo. Czy Zarzycki w końcu schwyci kłusowników, którzy zagrażają jego życiu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: