SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka wyjedzie z córką Helenką do Szczecina

M jak miłość. Agnieszka wyjedzie z córką Helenką do Szczecina

03.05.2016, godz. 09:34
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher) foto:

Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) z "M jak miłość" już wystarczająco zniszczyła Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) życie. W 1222 odcinku "M jak miłość" była kochanka Tomka postanowi usunąć się w cień i w tym celu zaplanuje wyprowadzkę do Szczecina z córką Helenką (Krystian Drescher). Przed wyjazdem odwiedzi jednak Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i podziękuje jej za wyrozumiałość. Czy Agnieszka i Helenka na zawsze znikną z życia Chodakowskiego?

M jak miłość odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Agnieszka i jej córka zrujnowały życie Tomka Chodakowskiego. Policjant ostatnie kilka miesięcy żył w prawdziwym stresie, bo dowiedział się, że jest ojcem Helenki! W dodatku ukrywał to przed ukochaną Asią i pozostałymi członkami rodziny.

Zobacz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

W "M jak miłość" Asia w końcu pozna prawdę od Tomka i popadnie w depresję. Jeszcze tego samego dnia w pogoni za złodziejem torebki wpadnie pod samochód i wyląduje w szpitalu. Rzecz jasna relacje Asi i Tomka nie będą takie jak przed wypadkiem. Kobieta poprosi jednak Chodakowskiego, żeby przestał żyć w kłamstwie i powiedział Wojtusiowi (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska) prawdę o Helence.

W 1222 odcinku "M jak miłość" Olszewska odwiedzi Tarnowską w szpitalu i podziękuję jej, że dzięki niej Helenka będzie mogła poznać swoje rodzeństwo. Doda, że już nie będzie mieszać się w ich życie, bo postanowiła wyjechać do Szczecina.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek straci Joasię i pracę w policji

Czy wyprowadzka dojdzie do skutku? Agnieszka już wystarczająco namieszała i doszła do wniosku, że to najwyższa pora, żeby zniknąć z życia Tomka i Asi, która cudem przeżyła wypadek. W dodatku Olszewska postanowiła wziąć na siebie całe utrzymanie Helenki. Tomek w związku z problemami w pracy nie ma pieniędzy, żeby płacić jej alimenty...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: