SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nie chce, żeby Tomek dawał jej pieniądze na córkę Helenkę

M jak miłość. Agnieszka nie chce, żeby Tomek dawał jej pieniądze na córkę Helenkę

09.05.2016, godz. 19:45
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Trudna rozmowa z "M jak miłość". Agnieszka (Magdalena Walach) wie, że to przez nią Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) są bliscy rozstania. Narodziny Helenki (Ola Trojanowska) skomplikowały życie Tomka i jego rodziny. Poza tym Tomek pokrywa przecież część kosztów wychowania córki. Dlatego też w 1222 odcinku "M jak miłość" Agnieszka mówi dawnemu kochankowi, że już nie chce jego pomocy. Do tej pory to Tomek płacił pensję Eli (Aleksandra Spyra), niani Helenki, ale teraz Agnieszka nie życzy sobie, by dłużej to robił.

"M jak miłość" odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka i Tomek z "M jak miłość" już nie muszą ukrywać przed Joasią, że Helenka jest ich dzieckiem. Prawda wyszła na jaw, ale to wcale nie ułatwia relacji dawnych kochanków. Agnieszka zdaje sobie sprawę, że przez nią Joanna waha się czy nie odejść od Tomka. Co prawda Olszewska kocha ojca swojego dziecka, ale dobrze wie, że dla niego liczy się tylko Asia.

Patrz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i dzieci? Szokujące wyznanie Asi

W 1222 odcinku "M jak miłość" Tomek odwiedza Agnieszkę, by pobyć trochę z Helenką. Podczas spotkania Olszewska zauważa z jaką miłością Tomek opiekuje się ich dzieckiem. - Wielkie szczęście i wielki problem, prawda? Ale Chodakowski wcale nie żałuje, że jego córka pojawiła się na świecie. - Helenka nigdy nie będzie dla mnie problemem. To raczej ja sprawiam problemy wszystkim dookoła.

Agnieszka ma jednak inne zdanie na ten temat. Nie chce, żeby Helenka była obciążeniem dla Tomka, który ma na utrzymaniu jeszcze dwójkę dzieci.

- Dziękuję, że przyjechałeś, znalazłeś czas. Wiem, że nie masz teraz do tego kompletnie głowy, ale chciałbym z tobą coś ustalić. Wiem od niani Helenki, że zapłaciłeś jej do końca miesiąca. Niepotrzebnie się pośpieszyłeś, bo przez jakiś czas sama chciałabym jej płacić...

Chodakowski nie rozumie o co chodzi Agnieszce. Nie tak się umawiali zaraz po porodzie. - Przecież ustaliliśmy, że będę uczestniczył także finansowo w wychowywaniu Helenki.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia wróci do Tomka, ale postawi ostre warunki

- Tak. Tylko sytuacja teraz się trochę zmieniła. Joasia jest w szpitalu. Zosia zaraz wraca na wymianę do Anglii i będzie potrzebowała pieniądzy, a ty jesteś zawieszony -
wyjaśnia Agnieszka, która odtrąca pomoc Tomka, żeby nie musiał się martwić, że nie będzie go stać, aby zapewnić byt swojej rodzinie.

- Czasowo, tylko czasowo. Nie bój się. Obiecuję ci, że żadne z moich dzieci nie odczuje tej sytuacji. Przywrócą mnie do służby, to jest tylko kwestia czasu -
odpowiada Tomek, który nie zgadza się, by tylko Agnieszka płaciła za nianię ich córki. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: