SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zaginięcie Joasi po wypadku. Tomek będzie umierał ze strachu o Asię

M jak miłość. Zaginięcie Joasi po wypadku. Tomek będzie umierał ze strachu o Asię

27.04.2016, godz. 15:30
M jak miłość odc. 1221. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1221. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" znika i nie daje żadnego znaku życia! Po tym jak Tomek (Andrzej Młynarczyk) przyznaje się jej, że jest ojcem Helenki (Krystian Drescher) świat Joanny obraca się w ruinę. Asia ucieka od narzeczonego i wkrótce potem na tragiczny wypadek. W 1221 odcinku "M jak miłość" Tomek przeczuwa, że z jego ukochaną dzieje się coś złego, ale nie wie, że Joasia leży w szpitalu gdzie walczy o życie. Chodakowski rozpoczyna poszukiwania zaginionej Joasi. Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznał, że Tomek będzie szalał ze strachu o Asię.

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Joasi z "M jak miłość" niesie ze sobą dramtyczne skutki. W 1221 odcinku "M jak miłość" ranna Joasia trafia do szptiala, ale ponieważ nie ma ze sobą ani dokumentów ani telefonów zostaje uznana za bezimienną pacjentkę. Po ostatniej rozmowie z Joasią i jej ucieczce Tomek drży z niepokoju o ukochaną, która nie odbiera od niego telefonów, nie wraca do domu na noc i nie daje żadnego znaku życia.

Patrz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia chce zabić się przez Tomka?

- Joanna znika. To jest zrozumiałe, że nie chce rozmawiać z Tomkiem, że potrzebuje chwili samotności, ale ten czas się przedłuża. Coś jest nie tak. Tomek podejmuje kroki, by odnaleźć Joasię. Intucja podpowiada mu, że coś się dzieje z Joasią. Musi jej szukać, musi ją znaleźć... - zdradził w "Kulisach serialu M jak miłość" Andrzej Młynarczyk.

W 1221 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że Joasia podczas wypadku doznała poważnego urazu głowy. Przez kilka godzin jest nieprzytomna. Tomek odnajduje narzeczoną dopiero następnego dnia w szpitalu.

- Asiu? Kochanie, przepraszam, wybacz mi… - mówi do niej licząc na to, że Asia w końcu otworzy oczy.
Policjant od razu zawiadomia o wypadku Joasi jej ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek). Z kolei sam kompletnie się załamuje, bo podejrzewa, że Asia chciała popełnić samobójstwo, bo wyznał jej prawdę o swoim związku z Agnieszką.

- Z relacji świadków wynika, że Joasia nagle wbiegła na ulicę, na czerwonym świetle, prosto pod koła samochodu… Gość nie miał żadnych szans na reakcję. Jeśli ona… Nigdy sobie tego nie wybaczę. Nigdy! - przyznaje zrozpaczony ojcu Asi.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia odda Tomka Agnieszce. To koniec miłości Asi i Tomka

- Tomek czuje się winny, że tyle czasu ukrywał prawdę. Chciał powiedzieć Asi o wszystkim, ale Agnieszka nie chciała. Przez długi zastanawiał się czy Joasia nie da mu ultimatum, nie powie - musisz wybierać albo ja albo dziecko. Nie chciał jej stracić. Po tym co się stało na pewno już nigdy nic nie będzie takie samo. Nie wiem jak zareaguje Joasia. Bardzo ją kocha, ale to może nie wystarczyć - powiedział Andrzej Młynarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: