SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zaginięcie Joasi po wypadku. Tarnowska bezimienną pacjentką w szpitalu

M jak miłość. Zaginięcie Joasi po wypadku. Tarnowska bezimienną pacjentką w szpitalu

09.04.2016, godz. 11:15
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) umrze po wypadku, do którego dojdzie gdy wpadnie pod koła rozpędzonego samochodu? W 1221 odcinku "M jak miłość" ciężko ranna, nieprzytomna Asia trafi do szpitala. Lekarze będą walczyć o życie Joanny, przy którego zabraknie jednak Tomka (Andrzej Młynarczyk). Dlaczego? Bo nikt nie będzie wiedziała kim jest Asia, która nie będzie miała przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu komórkowego. Nagłe zaginięcie Joasi zaniepokoi Tomak, który rozpocznie poszukiwania ukochanej.

M jak miłość odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Joasi w "M jak miłość" będzie tragiczną konsekwencją tego, że w 1220 odcinku "M jak miłość" Tomek powie jej wreszcie prawdę o tym, że jest ojcem Helenki (Krystian Drescher), córki Agnieszki (Magdalena Walach).

Wstrząśnięta tym wyznaniem Asia ucieknie od narzeczonego. Pójdzie do Olszewskiej, by ta potwierdziła, że Tomek znów jej nie okłamał. Agnieszka zapewni rylwalkę, że Chodakowski nigdy jej nie zdradził, że Helenka jest owocem jednej nocy, którą spędzili razem na długo przed tym nim Asia została dziewczyną Tomka.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek straci Joasię i pracę w policji

Po tej rozmowie Joasia nie będzie mogła dojść do siebie. I właśnie wtedy w 1220 odcinku "M jak miłość" rozegra się dramat. Asia stanie się ofiarą napadu w parku.

Złodziej zabierze jej torebkę i zniszczy telefon komórkowy. Biegnąc za nim wpadnie pod samochód. Nieprzytomna Joasia trafi do szpitala. Jako pacjentka bezimienna, bo w czasie wypadku nie będzie miała przy sobie torebki z dokumentami. Nagłe zniknięcie Joasi doprowadzi do tego, że Tomek oszaleje z niepokoju.

Patrz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

W 1221 odcinku "M jak miłość" Tomek będzie się martwił o Joasię, która nie wróci wieczorem do ich mieszkania i nie odbierze od niego żadnego telefonu. Chodakowski rozpocznie poszukiwania ukochanej. Także Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska) będą drżeć ze strachu, że Asia nie daje żadnego znaku życia.

Po wielu godzinach policjant odnajdzie nieprzytomną Asię w szpitalu. Lekarze nie będą w stanie powiedzieć mu czy Joasia przeżyje, bo w wypadku dozna bardzo poważnych obrażeń głowy.

Czy widzowie "M jak miłość" zobaczą śmierć Joasi? A jeśli nie to co będzie z Joasią po wypadku? O tym wszystkim dowiemy się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" w maju.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: