SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek zawieszony. Agnieszka uratuje karierę Tomka?

M jak miłość. Tomek zawieszony. Agnieszka uratuje karierę Tomka?

01.05.2016, godz. 14:30
M jak miłość odc. 1221. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1221. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Dlaczego Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" został zawieszony i odsunięty od śledztwa CBŚ w Barcelonie, które prowadził od kilku tygodni? W 1221 odcinku "M jak miłość" prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) zostaje wezwana do szefa CBŚ w sprawie Tomka. Jak zawsze broni policjanta, bo wierzy, że Chodakowski w niczym nie zawinił. Agnieszka robi wszystko, by uratować jego karierę. Ale czego się nie robi z miłości...

"M jak miłość" odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nagły powrót Tomka z "M jak miłość" do Warszawy ma związek z jego problemami w pracy. W 1220 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dowiaduje się od Agnieszki, że Tomek został zawieszony przez szefa CBŚ i odsunięty od śledztwa, którym kierował w Barcelonie.

Patrz: M jak miłość. Tomek błaga Joasię o wybaczenie. Umierająca Asia w szpitalu

O co dokładnie chodzi? To próbuje wyjaśnić Olszewska, która jako prokurator współpracuje z policjantami z grupy śledzczej Tomka. Podobno w Barcelonie była jakaś zadyma. Nie wszystko poszło po myśli funkcjonariuszy z CBŚ, bo ktoś zawinił. Czy to Tomek? - Wybaczy pan, ale według mnie to był jakiś wypadek przy pracy. Nawet najlepszym się zdarza. Koszty takich działań operacjnych są duże - wyjaśnia Agnieszka w rozmowie z szefem Tomka.

W 1221 odcinku "M jak miłość" Agnieszka mimo tego, że jest na urlopie macierzyńskim, zostaje wezwana do Centralnego Biura Śledczego w sprawie Tomka. Przed biurem spotyka Chodakowskiego, któremu przekazuje, że ma zeznawać.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Ale policjanta to w ogóle nie obchodzi. W tej chwili liczy się dla niego tylko Joasia, która zniknęła bez śladu, nie wróciła do domu na noc i nie daje żadnego znaku życia. - Wczoraj tuż po naszej rozmowie telefonicznej Joasia była u mnie. Przyszła, rozmawiałyśmy... - przyznaje Agnieszka zaskoczona zniknięciem Asi.

- Jak sie zachowywała? Zdenerwowana była? - Tomek próbuje ustalić co się działo z jego narzeczoną.
- Nie, smutna, przybita...

- O czym rozmawiałyście? To jest bardzo ważne... - pyta Agnieszkę i w tej chwili odbiera telefon do swojego partnera Kacpra Wrońskiego (Łukasz Stawowczyk), który przekazuje mu wiadomość, że w jednym ze szpitalu odnaleziono dziewczynę po wypadku, która z rysopisu odpowiada wyglądowi Joasi.

Także Kacper próbuje dowiedzieć się od Tomka co się stało w Barcelonie i dlaczego szef go zawiesił, ale Chodakowski milczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: