SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek i Paweł bankrutami. Ich firma utonie w długach?

M jak miłość. Marek i Paweł bankrutami. Ich firma utonie w długach?

20.04.2016, godz. 07:25
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

W "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) namówił Pawła (Rafał Mroczek) na prowadzenie wspólnego interesu w Grabinie. Ale zamiast spektakularnego sukcesu w 1221 odcinku "M jak miłosć" będzie klapa. Panowie zainwestowali swój czas i pieniądze w przetwórnię warzyw i owoców, ale klienci niespodziewanie zaczną zrywać z nimi kontrakty. Czy Mostowiak i Zduński zbankrutują w 1221 odcinku "M jak miłość"? Co się stanie ich firmą?

"M jak miłość" odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marek Mostowiak i Paweł Zduński od jakiegoś czasu prowadzą przetwórnię owoców i warzyw w Grabinie. Do tej pory interes był żyłą złota, a zleceń nie brakowało. Teraz to się zmieni.

Zobacz: M jak miłość. Ala i Paweł będą mieli dziecko? Jak bezpłodna Ala zajdzie w ciążę?

W 1221 odcinku "M jak miłość" wspólnicy zaczną mieć poważne kłopoty w pracy. Jeden z partnerów, tuż przed rozpoczęciem produkcji, zerwie z nimi umowę, w wyniku czego firmie będzie groziło bankructwo.

Skąd te kłopoty? Czyżby Bogusz (Wojciech Asiński) dopiął swego? Sąsiad Mostowiaków z Grabiny chciał zemścić się na Marku po tym, jak jego syn Bartek (Antek Borowski) był prześladowany przez Antka (Jakub Jankowski) i Mateusza (Krystian Domagała). Nasyłał kontrole i niszczył towar w magazynie, a teraz doprowadzi Mostowiaka do ostatecznego bankructwa?

Paweł uzna, że być może stoi za tym Bogusz (Wojciech Asiński), który odgrażał się, że nie daruje Markowi tego, co jego synowi zrobili Bartkowi. Zduński zaproponuje, by znaleźć nowego kontrahenta.

- Nie mamy na to czasu, musimy jak najszybciej ruszyć z produkcją. W przeciwnym razie będziemy spłacać długi do końca życia - stwierdzi Marek.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła z Grabiny

W życiu Marka wszystko zacznie się sypać. W 1221 odcinku "M jak miłość" na domiar złego Marek będzie miał także problemy z dziećmi. Po tym, jak przeniósł Antka do innej klasy, chłopiec uważa, że Marek traktuje go gorzej niż Mateusza...

A co z Pawłem i Alą (Olga Frycz)? Jeżeli przetwórnia w Grabinie upadnie, Zduńscy prawdopodobnie wrócą do Warszawy. Przeprowadzili się na wieś przecież tylko po to, by Paweł mógł zostać wspólnikiem Marka. Teraz już nic ich nie będzie trzymało na prowincji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: