SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek błaga Joasię o wybaczenie. Umierająca Asia w szpitalu

M jak miłość. Tomek błaga Joasię o wybaczenie. Umierająca Asia w szpitalu

30.04.2016, godz. 20:30
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" wygląda groźnie, ale Asia nie umrze! W 1221 odcinku "M jak miłość" ciężko ranna Joanna trafia do szpitala jako bezimienna pacjentka. Dopiero po kilku godzinach Tomek (Andrzej Młynarczyk) odnajduje ukochaną. Kiedy Joasia odzyskuje przytomność Tomek błaga ją o wybaczenie, ale narzeczona nie chce go słuchać. Nie wybacza mu, że tak długo ją okłamywał i ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach).

"M jak miłość" odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Joasią z "M jak miłość" po wypadku, do którego dochodzi w 1220 odcinku serialu? Widzowie muszą się przygotować na naprawdę emocjonujące sceny, bo przez jakiś czas nie będzie wiadomo czy Asia przeżyje. Potrącona przez samochód, nieprzytomna, z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Ale ponieważ nie ma przy sobie dokumentów i telefonu, to lekarze nie zawiadamiają Tomka.

Patrz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Chodakowski odnajduje ranną Joannę dopiero w 1221 odcinku "M jak miłość". Ukochana Tomka nadal jest nieprzytomna, a wyniki badań wzbudzają niepokój lekarzy. Tomek dowiaduje się, że jego narzeczona wbiegła pod koła rozpędzonego samochodu. Zupełnie jakby chciała popełnić samobójstwo.

Ta wiadomość spada na Chodakowskiego jak grom z jasnego nieba. W końcu to przez niego Joasia próbowała się zabić. Gdyby od samego początku powiedział jej prawdę o Helence (Krystian Drescher), na pewno Asia łatwiej pogodziłaby się z myślą, że jej ukochany ma dziecko z inną kobietą.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka wyjedzie do Szczecina! Tomek nie pozwoli jej zabrać córki Helenki

W 1221 odcinku "M jak miłość" Tomek przez długi czas nie odchodzi od szpitalnego łóżka Joasi. Cały czas jest przy niej, by czuła jego bliskość i miłość. Joanna odzyskuje przytomność dopiero kiedy w szpitalu pojawiają się Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtuś (Feliks Matecki).

Tomek natychmiast przeprasz narzeczoną za to, że ją okłamywał, że nie powiedział jej prawdy o Helence, ale nie może liczyć na przebaczenie.

- Tak bardzo chcę Asiu, żebyś mi wybaczała. Bardzo cię kocham. Tylko ty się dla mnie liczysz i z tobą chcę spędzić resztę życia. Próbowałem głupio i pokrętnie ochronić cię przed błędami, które sam popełniłem...

- A ja ci wierzyłam, wiesz? Myślałam, że ty i ja, że jesteśmy drużyną. Ale tak nie jest. Już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim, o nas, nie wiem... - mówi Joasia i odwraca głowę w drugą stronę

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: