SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek chce poznać prawdziwego ojca! Bunt syna Ewy

M jak miłość. Antek chce poznać prawdziwego ojca! Bunt syna Ewy

02.05.2016, godz. 21:10
M jak miłość odcinek 1221, Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odcinek 1221, Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Antek (Jakub Jankiewicz) wkracza w okres buntu przeciwko rodzicom i zaczyna interesować się swoim biologicznym tatą. Kim jest ojciec Antka? Dopiero 1221 odcinek "M jak miłość" przeszłość Ewy, która po rozstaniu z byłym mężem wyrzuciła go ze swojego życia, pozostaje tajemnicą. Krzysztof Szefler zostawił Ewę i Antka tuż po narodzinach chłopca. Antek szuka żąda od matki informacji kto jest jego ojcem. Jednak Ewa milczy w tej sprawie, bo boi się o syna. Dlaczego Ewa nie chce, by Antek skontaktował się z jej byłym mężem?

"M jak miłość" odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest Krzysztof Szefler z "M jak miłość", ojciec Antka i były mąż Ewy, który dotąd nie pojawił się w serialu? Niewiele o nim wiadomo. Ewa niechętnie opowiada o tym nieudanym małżeństwie, bo wiele wycierpiała przez Krzysztofa, byłego wojskowego, chorego na schizofrenię.

Patrz: M jak miłość. Antek i Mateusz nie będą już braćmi!

W 1221 odcinku "M jak miłość" problemy z Antkiem, który zaczyna się buntować przeciwko rodzicom, a zwłaszcza Markowi Mostowiakowi (Kacper Kuszewski) uświadamiają Ewie, że wcześniej czy później będzie musiała powiedzieć synowi całą prawdę o Krzysztofie. 

Po aferze z ośmieszającym kolegę Bartka Bogusza (Antoni Borowski) filmikiem w internecie Antek musiał zmienić klasę. Ewa i Marek zdecydowali bowiem, by rozdzielić Mateusza i Antka. Syn Ewy jest przez to naprawdę nieszczęśliwy.

W 1221 odcinku "M jak miłość" chłopcy proszą Marka (Kacper Kuszewski), by cofnął karę Antka, ale Mostowiak odmawia. Antek dochodzi do wniosku, że Marek kocha bardziej Mateusz i faworuje go, bo jest jego prawdziwym dzieckiem. Właśnie dlatego Antek szuka informacji o swoim prawdziwym ojcu - Krzysztofie Szeflerze.

Najpierw wypytuje dziadka Jerzego Kolędę (Artur Barciś), później Ewę (Dominika Kluźniak). Ale jego bliscy uparcie milczą. - Na razie na pewno nie będziemy o tym rozmawiać. Tak będzie dla ciebie lepiej... - uprzedza syna Ewa.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek przeżyje stratę syna


Chłopiec jednak się nie poddaje i znów wybucha gniewem. A Mostowiakowie zdają sobie sprawę, że mają w rodzinie problem.- A jeśli on naprawdę będzie chciał odnaleźć swojego ojca? Co wtedy zrobimy? - zastanawia się Marek.

- Nie wiem, po prostu nie wiem... - Ewa bije się z myślami jak powinna postąpić. Ale nie ujawnia dlaczego
nie chce, by Antek skontaktował się z ojcem.

- Antek myśli, że jego ojciec jest lepszy niż Ewa i Marek, ma mu coś więcej do zaoferowania - wyjaśnia Jakub Jankiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

- To jest o tyle zaskakujące, bo Ewa nigdy nie miała do czynienia z Antkiem, który interesuje się swoim tatą, wypytuje o niego. Jeszcze nie wiadomo w jakim stronę to się potoczy. Ewa zdaje sobie sprawę z tego, że to poważne. Boi się spotkania z Krzysztofem. Mając na względzie to, że kiedyś ich zostawił, wie że może znów skrzywdzić Antka - wyjaśnia Dominika Kluźniak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: