SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek buntuje się przeciwko Markowi i kłóci się z Mateuszem

M jak miłość. Antek buntuje się przeciwko Markowi i kłóci się z Mateuszem

25.04.2016, godz. 21:44
M jak miłość odcinek 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski)
M jak miłość odcinek 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzinę Mostowiaków z "M jak miłość" czekają trudne przejścia z synami! Antek (Jakub Jankiewicz) nie będzie mógł się pogodzić z tym, że Marek (Kacper Kuszewski) traktuje go gorzej niż Mateusza (Krystian Domagała). W 1221 odcinku "M jak miłość" bunt Antka doprowadzi do rodzinnej awantury. Chłopiec w ostrych słowach powie ojczymowi co o nim myśli. Jakby tego było mało wypowie wojnę także Mateuszowi, z którym dotąd stanowił zgrany duet przyrodnich braci.

"M jak miłość" odcinek 1221 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mateusz i Antek z "M jak miłość" wkroczą na wojenną ściężkę, a powodem konfliktu braci będzie stosunek Antka do ich ojca! Niestety Ewa i Marek przekonają się na własne skórze jak wiele zmartwień potrafią przysparzać dorastający chłopcy, którzy wkraczają w okres buntu.

Patrz: M jak miłość. Antek ucieknie z domu, by odnaleźć biologicznego ojca

Co prawda Antek nigdy nie był aniołkiem, ale tym razem jego zachowanie poważnie zaniepokoi Mostowiaków. Syn Ewy (Dominika Kluźniak) nie będzie mógł się pogodzić z tym, że tylko jego spotkała kara za to, że razem z Mateuszem umieścili w internecie film ośmieszający jednego z kolegów, Bartka Bogusza (Antoni Borowski). Bracia działali w dobrej wierze, bo właśnie Bartek prześladował w szkole Basię (Gabriela Raczyńska).

Mimo to Ewa i Marek postanowili rozdzielić synów, żeby wreszcie móc nad nimi zapanować. Antek musiał zmienił klasę. A co za tym idzie zostawił kolegów i Mateusza, którego traktuje jak brata i najlepszego przyjaciela.

Przeczytaj: M jak miłość. Była narzeczona Franka w Grabinie. Justyna odbierze Natalce Zarzyckiego?

W 1221 odcinku "M jak miłość" Antek zacznie się buntować coraz bardziej przeciwko rodzicom. Swój gniew skieruje na Marka, który nie jest przecież jego biologicznym ojcem. Jak podaje "Tele Tydzień" podczas jednej z kłótni nie zważając na słowa wykrzyczy Mostowiakowi co o nim myśli.

W obronie ojca stanie Mateusz, który nazwie brata "dupkiem". Antek zareaguje jeszcze większą wściekłością.
- Goń się! Nie gadam z tobą palancie! - rzuci w stronę Matuesza i tym samym wypowie bratu wojnę.

Po awanturze z pasierbem Marek dojdzie do wniosku, że niesprawiedliwie traktuje Antka i syn Ewy miał prawo poczuć, że ojczym faworyzuje Mateusza, który jest jego dzieckiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: