SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

04.04.2016, godz. 22:00
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" zabije się kiedy pozna prawdę o tym, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem Helenki (Ola Trojanowska ), córki Agnieszki (Magdalena Walach)? W 1220 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragicznego wypadku Joasi. Tuż po tym jak Tomek przyzna się narzeczonej do kłamstwa, Joanna przeżyje taki szok, że wpadnie pod samochód. Wcześniej padnie ofiarą napadu w parku. Nieprzytomna Joasia trafi do szpitala, ale jako pacjentka bezimienna, bo nie będzie miała przy sobie dokumentów. Gdy Tomek ją odnajdzie z przerażeniem odkryje, że Joasia chciała się zabić. Sama wbiegła pod rozpędzony samochód. Czy Joasia z "M jak miłość" umrze?

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Joasi z "M jak miłość" to będzie próba samobójcza?! Na biedną Asię spadnie lawina nieszczęść. Zaledwie kilka dni po oświadczynach Tomka rozpocznie się seria dramatycznych wydarzeń w jej życiu. A zacznie się od tego, że w 1220 odcinku "M jak miłość" wreszcie Tomek powie jej, że ma dziecko z Agnieszką.


Zobacz: Redakcja - nowy serial produkcji FOKUS TV

Po wielu tygodniach milczenia Chodakowski zdobędzie się na odwagę i wyzna Joasi całą prawdę. Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" będzie to dla niego bardzo trudna rozmowa. - Pamiętaj, że cokolwiek ci powiem, jesteś jedyną kobietą, którą kocham... - zapewni ukochaną, która po tych słowach zacznie się bać.

- Boję się już od dłuższego czasu, ale dłużej już nie mogę żyć w takim kłamstwie. Przysięgam, że nigdy cię nie zdradziłem, ale zanim zostaliśmy parą, była jedna taka noc. I to było, jak się potem okazało, nasze pożegnanie... Chodzi o Agnieszkę. Wtedy zaszła w ciążę. Helenka to moje dziecko. Asiu, musisz mi uwierzyć, że cię nie zdradziłem - wyzna Tomek spoglądając z miłością na Joannę.

Jego słowa spowodują taki wstrząs u Joasi, że natychmiast od niego ucieknie. Na pożegnanie zarzuci Chodakowskiemu, że zdradził jej zaufanie. Zrozpaczona Asia pójdzie do Agnieszki, która potwierdzi wersję Tomka.
A potem uda się do parku, by zostanie napadnięta.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek nie znoszą się? Barbara Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk kłócą się na planie

Złodziej zabierze jej torebkę z dokumentami i zniszczy telefon komórkowy. Asia ruszy za nim w pościg i po chwili rzuci się pod koła rozpędzonego samochodu. Po wypadku nieprzytomna Joasi trafi do szpitala jako bezimienna pacjentka.

Po wielu godzinach poszukiwań Tomek w końcu ją odnajdzie. Będzie czuwał przy łóżku nieprzytomnej ukochanej. Policja, która będzie ustalała przyczyny tragedii, przekaże Chodakowskiemu przerażającą wiadomość. Wiele będzie wskazywało na to, że wypadek był próbą samobójczą Joasi. Ukochana Tomka wbiegła pod samochód jakby chciała się zabić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: