SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek zawieszony! Wróci z Barcelony i wyleci z policji?

M jak miłość. Tomek zawieszony! Wróci z Barcelony i wyleci z policji?

26.04.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1220. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1220. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Życie Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" zamieni się w koszmar. W 1220 odcinku "M jak miłość" policjant straci pracę, bo zostanie odsunięty od prowadzaonego w Barcelonie śledztwa CBŚ i ukochaną Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). A wszystko przez Agnieszkę (Magdalena Walach). Chodakowski jest ojcem Helenki (Krystian Drescher) i wiele miesięcy utrzymywał to w tajemnicy. Teraz gdy tajemnica Tomka wyjdzie na jaw wszystko zacznie się sypać.

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1220 odcinku "M jak miłość" Tomek Chodakowski powie Asi prawdę. Tarnowska w końcu dowie się, że Helenka jest córką policjanta i załamie się psychicznie.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi przy Agnieszce

Chwilę przed decydującą rozmową z ukochanym, Asia spotka się z Marylą. Policjantka wspomni, że Tomek ma poważne problemy zawodowe. Zaniepokojona Joanna odwiedzi Agnieszkę i poprosi ją o konkrety. Olszewska odetchnie z ulgą, gdy dowie się, że Asia nadal nie zna prawdy o Helence i wtajemniczy ją w problemy Chodakowskiego.

Okaże się, że Tomek został zawieszony w czynnościach służbowych i odsunięty od prowadzenia bardzo ważnego śledztwa CBŚ w Barcelonie. Słowem, jego kariera w policji zawśnie na włosku!

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka obroni Tomka przed Asią

Asia będzie zmartwiona i nie zrozumie, dlaczego ukochany o niczym jej nie powiedział. Niestety jeszcze w tym samym odcinku okaże się, że Tomek nie mówił jej o wielu innych istotnych kwestiach. Gdy Joasia pozna prawdę o dziecku Tomka i Agnieszki dojdzie do tragedii...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: