SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ostatni pocałunek Joanny i Tomka

M jak miłość. Ostatni pocałunek Joanny i Tomka

27.04.2016, godz. 19:00
M jak miłość odc. 1220. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1220. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" związek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) dobiega końca. W 1220 odcinku "M jak miłość" Chodakowski ostatni raz całuje ukochaną, a jeszcze tego samego dnia ich wspólne życie legnie w gruzach. Wszystko przez to, że Tomek mówi Asi prawdę o Helence (Krystian Drescher)! Wieczorem dochodzi do dramatycznego wypadku, po którym Joanna już nie będzie chciała mieć z narzeczonym nic wspólnego.

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To trwało trochę za długo. Tomek przez kilka miesięcy ukrywał przed Asią, że Helenka jest jego córką. W 1220 odcinku "M jak miłość" policjant zbiera się na szczerość i mówi partnerce o tym, co naprawdę łączy go z Agnieszką (Magdalena Walach).

Zobacz: M jak miłość. Tomek zawieszony! Wróci z Barcelony i wyleci z policji?

Dzień zacznie się niepozornie. Chodakowski będzie bardzo miły i czuły. Pocałuje Asię, ale nie wie jeszcze, że to będzie ich ostatni pocałunek. Tarnowska nigdy nie wybaczy mu tego, że ją okłamywał.

Informacja, którą Tomek przekaże ukochanej, będzie dla niej wielkim szokiem i ciosem w samo serce. Tarnowska od dawna namawia go na dziecko, a tymczasem on jest ojcem niedawno narodzonej Helenki!

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka uratuje związek Joasi i Tomka?

Asia będzie załamana i odwiedzi Agnieszkę, żeby poznać jej wersję zdarzeń. Olszewska stanie w obronie Chodakowskiego i zapewni Tarnowską, że Tomek nigdy jej nie zdradził i bardzo ją kocha. Mimo to, Joasia nie zamierza mu wybaczyć, bo raz na zawsze zawiódł jej zaufanie.

W 1220 odcinku "M jak miłość" Tarnowska w wyniku wypadku trafi do szpitala, a po wyjściu z placówki nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego i zamieszka w Grabinie. Wygląda na to, że ich pocałunek z 1220 odcinka "M jak miłość" był ich ostatnim zbliżeniem...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: