SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin grozi Arturowi. Były narzeczony Izy rzuca się na Marcina

M jak miłość. Marcin grozi Arturowi. Były narzeczony Izy rzuca się na Marcina

26.04.2016, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kolejna bójka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Artura (Tomasz Ciachorowski) w "M jak miłość"! Powód? Oczywiście Iza Lewińska (Adriana Kalska), która definitywnie zakończyła związek z Arturem i postanowiła związać się z Chodakowskim. W 1220 odcinku "M jak miłość" były narzeczony Lewińskiej nachodzi Marcina i grozi, że będzie patrzeć mu na ręce. Od słowa do słowa wywiązuje się awantura i szarpanina!

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza Lewińska z "M jak miłość" wybrała Marcina, ale Artur nie zniknie z jej życia. W 1220 odcinku "M jak miłość" był chłopak kuratorki oddaje jej rzeczy i klucze do mieszkania. Zapewnia też, że postanowił zostać na stałe w Warszawie, więc gdyby coś się działo śmiało może do niego wrócić.

Zobacz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

Iza nie skorzysta z propozycji Artura, ale on nie da za wygraną. Tego samego dnia odwiedzi Marcina i zagrozi, że będzie obserwował każdy jego krok - Nie chcę by Izie znów stała się krzywda. Iza zbyt wiele w życiu przeszła, żeby teraz ktoś znowu serwował jej emocjonalny rollercoaster! - powie Chodakowskiemu, a między mężczyznami znów dojdzie do bójki.

Marcin straci nad sobą panowanie. - Iza nie chce się z tobą spotykać. A jeśli będziesz nas nachodzić, to skuję ci mordę! - zagrozi rywalowi. - Jasne, tylko na to cię stać! - odpowie Artur. Obu zakochanych w niej mężczyzn rozdzieli dopiero Lewińska: - Przestańcie natychmiast! Ale już!

To już kolejna szarpanina rywali z "M jak miłość". Artur jest szalenie zazdrosny o Lewińską, a Marcin chce się go pozbyć. Dobrze przecież wiecie, że Chodakowski nie zrobi krzywdy uroczej brunetce. Bójkę przerwie dopiero sama Iza, która pojawi się na miejscu.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin zamieszkają razem

Chodakowski udowodni rywalowi, że ma poważne plany względem jego byłej narzeczonej i w 1220 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Izie, żeby się do niego wprowadziła. Artur nadal będzie ich prześladować?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: