SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia wpadnie pod samochód. Wypadek Joasi to wina Tomka - WIDEO

M jak miłość. Joasia wpadnie pod samochód. Wypadek Joasi to wina Tomka - WIDEO

02.05.2016, godz. 20:20
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tragiczny wypadek w "M jak miłość"! W 1220 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie miała wypadek i w stanie krytycznym trafi do szpitala. Do wypadku Asi dojdzie tuż po tym jak Tomek (Andrzej Młynarczyk) przyzna się jej, że jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Zobaczcie zwiastun "M jak miłość" i przekonajcie się czy Asia umrze!

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Życie Joasi z "M jak miłość" znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Tuż po tym jak w 1216 odcinku "M jak miłość" Asia przyjęła oświadczyny Tomka, który poprosił ją o rękę podczas Wigilii rozegra się prawdziwy dramat. Chodakowski poczuje, że nie może dłużej okłamywać narzeczonej i przyzna się jej, że Helenka (Krystian Drescher) jest jego córką.

Patrz: M jak miłość. Pożegnanie Joasi i Agnieszki. Kochanka Tomka złoży Asi obietnicę

Słowa Tomka sprawią Joannie ogromny ból. Poczuje się zdradzona, oszukana. Nie będzie mogłą znieść myśli, że Tomek tak długo ukrywał przed nią prawdę. Po emocjonujacej rozmowie z ukochanym będzie się błąkać po mieście.

Wkrótce potem zostanie napadnięta w park. Złodziej ukardnie jej torebkę z dokumentami i zacznie uciekać. Joanna rzuci się za nim w pogoń... I w końcu wybiegnie na ulicę, prosto pod koła rozpędzonego samochodu!

Joasia przeżyje wypadek, ale w krytycznym stanie trafi do szpitala. W 1221 odcinku "M jak miłość" Tomek będzie czuwał przy niej całymi dniami i zadręczał się wyrzutami sumienia, że to przez niego Asia jest bliska śmierci. W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie już teraz mogą zobaczyć sceny z wypadku Joasi i jej walki o życie.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

- Joasia nie spodziewa się, że jej szczęście będzie trwało tak krótko, że jej plany w jednej chwili runą jak domek z kart. Czy Asi i Tomkowi przyjdzie za to zapłacić najwyższą cenę? Jedno jest pewne - już nic nigdy nie będzie takie samo - powiedział tajemniczo Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: