SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza i Marcin zamieszkają razem

M jak miłość. Iza i Marcin zamieszkają razem

05.04.2016, godz. 15:30
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" przełamie swój strach i zdecyduje się na poważny związek z Izą Lewińską (Adriana Kalska)! W 1220 odcinku "M jak miłość" to Kinga (Katarzyna Cichopek) przekona go, że Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) na pewno chciałaby jego szczęścia. Po rozmowie z przyjaciółką Marcin będzie już przekonany, że życie u boku Izy jest właśnie tym czego mu potrzeba. Właśnie dlatego zaproponuje jej wspólne mieszkanie! Ale czy Marcin i Iza z "M jak miłość" będą razem szczęśliwi?

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Happy end! Po wielu kłótniach, awanturach, nieporozumieniach i ucieczkach Izy, Marcin w końcu postawi sprawę jasno i zdecyduje się na życie z kuratorką.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi przy Agnieszce!

W 1220 odcinku "M jak miłość" Chodakowski wda się w kolejną bójkę z Arturem (Tomasz Ciachorowski). Były chłopak Lewińskiej postanowi zamieszkać w Warszawie i uprzedzi swojego następcę, że będzie mu się bacznie przyglądać.

Po wszystkim Marcin zjawi się w "Bistro za rogiem" i w szczerej rozmowie z Kingą poprosi o sercową poradę. Zduńska zapewni go, że Kasia z pewnością chciałaby, żeby znów się zakochał i był szczęśliwy. Kobieta przekona niezdecydowanego Marcina, że w życiu można kochać więcej niż jeden raz.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

W 1220 odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi więc zaryzykować i poprosi Izę, żeby u niego zamieszkała. Lewińska będzie zachwycona i oczywiście od razu przyjmie jego propozycję. Teraz Iza, Marcin i Szymek (Staś Szczypiński) będą jak prawdziwa, kochająca się rodzina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: