SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur ma obsesję na punkcie Izy

M jak miłość. Artur ma obsesję na punkcie Izy

02.05.2016, godz. 20:17
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Do czego w serialu "M jak miłość" może doprowadzić chora miłość i obsesja na punkcie kobiety? Artur (Tomasz Ciachorowski) jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Chociaż Iza Lewińska (Adriana Kalska) wybrała Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), to on nie przestaje jej prześladować. W 1220 odcinku "M jak miłość" były narzeczony Izy wyprowadza się z jej mieszkania, ale zostaje w Warszawie, by być blisko niej. Iza coraz bardziej boi się Artura. A jeszcze nie wie, że Artur odgrażał się po pijaku, że zabije Marcina!

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" nie mogą zaznać pełni szczęścia, bo cały czas kręci się gdzieś przy nich Artur. Były narzeczony Izy, który przegrał walkę o jej serce z Chodakowskim, nie zamierza tak łatwo usunąć się w cień. Zupełnie jakby opanowała go jakaś obsesja na punkcie Izy.

Patrz: M jak miłość. Marcin i matka Franka byli blisko. Co ich łączy?

W 1220 odcinku "M jak miłość" Iza znów spotyka się Arturem, który wyznaje, że postanowił wrócić na stałe do Polski z Anglii i nadal chce być u jej boku. Co prawda wyprowadza się z mieszkania Izy, lecz nie zamierza pozwolić na to, by była z Marcinem. Nie jest w stanie pogodzić się z wyborem ukochanej, która zostawiła go dla Chodakowskiego.

- Po prostu jestem przekonany, że nie będziesz z Marcinem szczęśliwa. Chcę tylko, żebyś wiedziała, że jestem tu i będę czuwał, żeby nikt cię nie skrzywdził. Więc w razie czego: dzwoń w każdej sprawie, o każdej godzinie! - zapewnia Izę jej były narzeczony.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek przeżyje stratę syna

Dziewczyna Marcina ma mieszane uczucia. Z jednej strony zna Artura i wie, że nigdy nie zrobiłby jej krzywdy, ale z drugiej czuje, że niedoszły mąż nie jest sobą i zaczyna ją prześladować.  Tego samego dnia Artur odwiedzia też Chodakowskiego i ostrzega go, żeby miał się na baczności.

- Będę ci patrzył na ręce. Iza zbyt wiele w życiu przeszła, żeby teraz ktoś znowu serwował jej emocjonalny rollercoaster! - rzuca wściekle Artur i atakuje swojego największego wroga. Marcin nie pozostaje mu dłużny.
- Iza nie chce się z tobą spotykać. A jeśli będziesz nas nachodzić, to skuję ci mordę!

Obu zakochanych w niej mężczyzn rozdziela dopiero Iza, która prosi Artura, by dał im spokój.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: