SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka zniszczy związek Marcina i Izy?

M jak miłość. Agnieszka zniszczy związek Marcina i Izy?

01.05.2016, godz. 20:52
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Lewińska)
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Lewińska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy Iza Lewińska (Adriana Kalska) z "M jak miłość" ma powody do zazdrości? Jej ukochany Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) angażuje się w przyjaźń z Agnieszką (Magdalena Walach). Coraz częściej ją odwiedza, a to niepokoi jego matkę. W 1220 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) boi się, że przez Agnieszkę nowy związek jej syna dobiegnie końca.

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Aleksandra bardzo lubi Izę i boi się, że Marcin nieumyślnie zrobi jej krzywdę. Właśnie dlatego w 1220 odcinku "M jak miłość" Chodakowska prosi syna, żeby ograniczył kontakt z sąsiadką.

Zobacz: M jak miłość. Obsesja Artura na punkcie Izy. Były narzeczony dręczy Izę i Marcina

- Dziwie się, że Iza toleruje częste spotkania z Agnieszką. Gdybym ja była twoją dziewczyną, w życiu bym się na takie bliskie relacje nie zgodziła - radzi Aleksandra synowi.
- Mamusiu przestań...
- O to samo chciałam cię prosić w sprawie Agnieszki(...) Lubię Izę. Kibicuję wam
- dodaje Chodakowska.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek przeżyje stratę syna

Iza jednak nie ma powodów do zmartwień. Marcin bardzo ją kocha i pierwszy raz od dawna jest gotowy na poważny związek. Agnieszka jest tylko jego przyjaciółką, którą wspiera w ciężkich chwilach i też może liczyć na jej wsparcie.

W 1220 odcinku "M jak miłość" Marcin odwiedza Agnieszkę po raz kolejny. Olszewska prosi o rozmowę, bo jest roztrzęsiona po rozmowie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), która poznała prawdę o Helence (Krystian Drescher). Marcin przytula Agnieszkę, żeby ją pocieszyć, ale to nie znaczy, że pozycja Izy jest zagrożona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: