SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka powie Joasi prawdę o nocy z Tomkiem i Helence

M jak miłość. Agnieszka powie Joasi prawdę o nocy z Tomkiem i Helence

02.05.2016, godz. 20:25
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość" będzie próbowała naprawić to, co zniszczyła. W 1220 odcinku "M jak miłość"spróbuje przekonać Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), żeby wybaczyła Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) wszystkie kłamstwa, bo on nigdy jej nie zdradził. Czy Joanna posłucha rywalki i zaakceptuje fakt, że jej ukochany jest ojcem Helenki (Krystian Drescher)? To nie takie proste! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1220 odcinku "M jak miłość" Tomek powie Asi prawdę i przyzna się, że jest ojcem Helenki. Tarnowska będzie w szoku i w końcu przejrzy na oczy.

Zobacz: M jak miłość. Tomek zawieszony! Wróci z Barcelony i wyleci z policji?

Wszystkie podejrzane dotąd zachowania Tomka znajdą swoje wytłumaczenie. Tarnowska już od jakiegoś czasu widziała, że jej ukochany zbyt często odwiedza Agnieszkę i jej nowo narodzoną córeczkę.

Teraz, gdy wszystko stało się jasne Joanna wpadnie w szał. Gdy Tomek powie jej prawdę, obrażona Asia pobiegnie do mieszkania rywalki, żeby poznać jej wersję wydarzeń.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka obroni Tomka przed Asią

Asia chce wiedzieć, czy Tomek był jej wierny. Olszewska potwierdzi zeznania Chodakowskiego i przyzna, że poza pamiętną nocą, której owocem jest Helenka do niczego więcej między nimi nie doszło.

- Od tego czasu... przysięgam, na życie i zdrowie mojej Helenki... nigdy nic się między mną a Tomkiem nie wydarzyło! A o tym, że to on jest... ojcem mojego dziecka, dowiedział się ode mnie tuż przed samym porodem. Nie wiedział o tym wcześniej…
- Dlaczego? Po co były te wszystkie kłamstwa, tajemnice? Dlaczego?
- Bo najpierw Tomek chciał cię przed tą prawdą ochronić... a potem to ja się bałam. Teraz już wiem, że to był błąd. Że pewne sprawy trzeba wyjaśniać od razu, z marszu… bo potem boli jeszcze bardziej. Wybacz Tomkowi... On cię naprawdę bardzo, bardzo kocha... - powie błagalnym tonem Agnieszka.

Czy Asia posłucha rywalki i przebaczy Tomkowi okrutne kłamstwa?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: