SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka obroni Tomka przed Asią

M jak miłość. Agnieszka obroni Tomka przed Asią

05.04.2016, godz. 11:00
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1220 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" w końcu dowie się, że Helenka (Krystian Drescher) jest dzieckiem Tomka (Andrzej Młynarczyk). Narzeczona Chodakowskiego przeżyje szok i w 1220 odcinku "M jak miłość" odwiedzi rywalkę. Agnieszka (Magdalena Walach) będzie bronić Tomka i zapewni Asię, że policjant jej nie zdradził. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" Joanna uwierzy Agnieszce, która namówiła dawnego kochanka, by nie mówił Asi prawdy?

"M jak miłość" odcinek 1220 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1220 odcinku "M jak miłość" Tomek zbierze się na odwagę i powie Asi prawdę o Helence. - To jest moje dziecko. Moje i Agnieszki - usłyszy Asia z ust partnera i wpadnie w szał.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi przy Agnieszce

Asia rozpłacze się. Jej świat w jednej chwili legnie w gruzach. Jak długo trwał romans Tomka z Agnieszka? I dlaczego ta ostatnia noc musiała sprawić, że kochankowie są teraz rodzicami?

Helenka jest urocza, ale jej narodziny mogą zniszczyć sielankową miłość Joanny i Tomka. Po rozmowie z narzeczonym Asia będzie chciała upewnić jak było naprawdę. Znając już wersję Tomka uda się do Olszewskiej.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Tomek nie znoszą się? Barbara Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk kłócą się na planie

W 1220 odcinku "M jak miłość" prokuratorka będzie w szoku, gdy zobaczy w swoich drzwiach roztrzęsioną Asię. Od razu domyśli się, że Tomek złamał daną jej obietnicę i o wszystkim powiedział swojej partnerce. Mimo to Agnieszka będzie bronić Chodakowskiego i zapewni Joasię, że policjant fizycznie nigdy jej nie zdradził. Spędzili razem noc na długo przed tym jak Tomek związał się z Joanną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: