SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Werner urządzi Annie awanturę o innego faceta

M jak miłość. Werner urządzi Annie awanturę o innego faceta

26.04.2016, godz. 20:11
M jak miłość odcinek 1219. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1219. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wybuch zazdrości w "M jak miłość"! Anna (Tamara Arciuch) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) zrezygnowali ze ślubu, ale mieszkają razem w siedlisku w Grabinie. Między tą parą nie brakuje napięć, a powodem większości kłótni jest Werner. W 1219 odcinku "M jak miłość" Adam nie może znieść myśli, że jego ukochana wpadła w oko fotografowi (Michał Krzywicki), który przyjechał do siedliska robić zdjęcia ślubne młodej parze. Śledzi Annę i w decydującym momencie próbuje pozbyć się rywala. Zazdrość Wernera w 1219 odcinku "M jak miłość" doprowadza Annę do skraj wytrzymałości psychicznej.

"M jak miłość" odcinek 1219 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Werner z "M jak miłość" nie panuje nad zazdrością o Annę! I choć nie ma powodów, by podejrzewać ukochaną o flirt z innym mężczyzną, czy tym bardziej zdradę, to trudno mu patrzeć spokojnie jak kobieta jego życia spędza czas z fotografem, który przyjeżdża do Grabiny na organizowane w pensjonacie wesele.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch zostaje w M jak miłość. Anna nie umrze

W 1219 odcinku "M jak miłość" Werner z niepokojem zauważa, że Anna ma nowego adoratora i od razu staje się zazdrosny o swoją ukochaną. Ma jednak o co, bo fotograf jest zapatrzony w Annę jak w obrazek. Artysta namawia nawet właścicielkę pensjonatu, by pozowała mu do kilku zdjęć podczas wspólnego spaceru po lesie. I zapowiada, że to nie będzie jego ostatnia wizyta w Grabinie. - Bardzo lubię do państwa przyjeżdżać. To miejsce ma w sobie coś wyjątkowo pociągającego...

Werner nie zamierza pozwolić na to, by jakiś inny facet odebrał mu miłość życia. - Coraz częściej się spotykamy. Widzę, że to powoli staje się takie zlecenie stałe - zauważa kiedy niby przypadkiem wpada na Annę i fotografa. 

- Bardzo bym chciał, bo wszystkich klientów z rekomendacji pani Ani zawsze traktuję specjalnie. Z resztą właśnie mówiłem pani, że to miejsce jest bardzo pociągające -
fotograf z błyskiem w oczach spogląda na Annę. A to nie podoba się Adamowi.

W 1219 odcinku "M jak miłość" Werner od razu czuje ukłucie zazdrości! Prawnik obserwuje spotkanie rywala z Anną i w końcu przerywa im sesję zdjęciową w plenerze. Udaje, że trenował akurat w lesie bieganie. - Znowu jogging? Sportowy z pana typ - docina mu fotograf.

- A sportowy! I nastawiony na ostrą rywalizację -
Werner w końcu traci nad sobą panowanie. Anna domyśla się, że jej ukochany jest bliski wywołania bójki, więc w porę zapobiega konfrontacji.

- Adaś mogę cię prosić na chwilkę... Zwariowałeś! Śledzisz mnie? Przestań się wygłupiać i wracaj do domu!
- Ani mi się śni! Facet przegina i zaraz spuszczę mu łomot!
- Łomot? Świetnie metody. W sam raz na prawnika. Osiągnąłeś poziom... -
stwierdza Anna i odchodzi z fotografem.

Patrz: M jak miłość. Piotrek uratuje Olgę przed wypadkiem

Kłótnia zakochanych przenosi się do siedliska. - To jest przesada! Jestem po prostu zażenowana!
- Ja też, kiedy patrzę jak ten facet podrywa cię pod moim nosem! Bezczelny typ...
- On tu pracuje, dociera to do ciebie?!

- Chyba nad tym, jak cię wyrwać!
- Nie mogę słuchać tych głupot! -
Anna nie zamierza dać się wciągnąć Wernerowi w bezsensowne dyskusje. Nie ma sobie nic do zarzucenia i nie zamierza za nic przepraszać. W końcu to Adam wyciąga rękę na zgodę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: