SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Marzenki i Andrzejka w siedlisku w Grabinie

M jak miłość. Ślub Marzenki i Andrzejka w siedlisku w Grabinie

16.04.2016, godz. 13:34
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ach co to będzie ślub w "M jak miłość"! Andrzejek (Tomasz Oświeciński) oświadczy się swojej ukochanej Marzence (Olga Szomańska) i już w 1219 odcinku "M jak miłość" w siedlisku w Grabinie ruszą przygotowania do ślubu i wesela. To będzie tradycyjna uroczystość. Marzenka jest bowiem dziewicą i przywiązuje wielką wagę do tego, by jej ślub i pierwsza noc z mężem były w zgodzie z wiarą.

"M jak miłość" odcinek 1219 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" wezmą ślub! A jeszcze tak niedawno w ogóle się na to nie zanosiło. Siłacz, który w siedlisku w Grabinie jest dozorcą zwlekał z oświadczynami, bo spotyka się z Marzenką zaledwie kilka miesięcy.

Poza tym ukochana oświaczyła mu, że jest dziewicą i zamierza pozostać nią aż do ślubu. Czy to właśnie ten warunek Marzenki skłoni Andrzejka do tego, by poprosił ją o rękę? Wygląda na to, że tak, bo już w 1219 odcinku w "M jak miłość" Marzenka rozpocznie przygotowania do ślubu.

Patrz: M jak miłość. Olga zakocha się w Piotrku. Bewzględna nastolatka uwiedzie Zduńskiego

Jej ciągłe trajkotanie o tym jak widzi tę uroczystość da się we znaki wszystkim w pensjonacie Anny Gruszyńskiej (Tamara Arciuch). Marzenka, jak to ona, będzie chciała mieć kontrolę nad wszystkim. Andrzejkowi nie pozostanie nic innego jak tylko posłusznie wypełniać polecania narzeczonej.

W 1219 odcinku "M jak miłość" w siedlisku w Grabinie pojawi się fotograf (Michał Krzywicki), który ma robić zdjęcia na weselu Marzenki i Andrzejka. To Anna pomoże mu szukać odpowiednich plenerów do sesji ślubnej.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna pozna nowego faceta. Adam Werner spuści mu łomot?

Fani Marzenki i Andrzejka z "M jak miłość" na pewno się ucieszą, że jedna z najbardziej lubianych par w serialu stanie na ślubnym kobiercu. Ciekawe kto będzie się bawił na ich weselu w siedlisku w Grabinie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: