SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek Zduński będzie doktorem. Koniec z karierą szofera?

M jak miłość. Piotrek Zduński będzie doktorem. Koniec z karierą szofera?

14.04.2016, godz. 20:36
M jak miłość odc. 1214. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1214. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto:

Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" ma teraz wystarczająco dużo czasu, żeby pomyśleć o edukacji. W 1219 odcinku "M jak miłość" mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) postanowi zrobić doktorat. Wszystko dzięki 19-letniej Oldze (Katarzyna Grabowska), która przypomni szoferowi, że nauka jest przyjemna - szczególnie w jej towarzystwie. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" i czy Piotrek pójdzie na studia?

"M jak miłość" odcinek 1219 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Piotrek Zduński niedawno zaczął nową pracę i teraz ma dużo czasu dla siebie. Jest szoferem Góreckiego (Wojciech Wysocki), ale w praktyce częściej towarzyszy jego córce - uczennicy liceum.

Zobacz: M jak miłość. Piotrek Zduński będzie miał romans z nastolatką Olgą? - WIDEO

W 1219 odcinku "M jak miłość" Olga ma problemy z matematyką, ale chce ukryć to przed ojcem. Prosi o pomoc Piotra. W czasie nauki nastolatka opowiada Zduńskiemu dramatyczne losy swojej rodziny. Wyznaje szoferowi, że jej matka zginęła przed laty w wypadku samochodowym, który spowodował pijany kierowca. Sprawca uciekł i nigdy nie został ukarany, ale Górecki nie traci nadziei, że uda mu się ustalić jego tożsamość.

Piotrek dobre bawi się w towarzystwie 19-latki i cieszy się, że ma wolnego czasu. Postanawia więc zainwestować w swoją edukację i zrobić doktorat.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch odejdzie z M jak miłość? Anna umrze jak jej siostra Hanka?

Co na Kinga? Żona Piotrka w przeciwieństwie do niego bardzo ciężko pracuje, żeby rozkręcić "Bistro za rogiem". Piotrek znalazł fajną fuchę, ale obecność Olgi denerwuje Zduńską. Ciekawe jak zareaguje, gdy dowie się, że jej mąż studiuje i spędza popołudnia na nauce z nastolatką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: