SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala zastąpi Marzenkę w siedlisku Anny. Marzenka wyjedzie z Andrzejkiem

M jak miłość. Ala zastąpi Marzenkę w siedlisku Anny. Marzenka wyjedzie z Andrzejkiem

26.04.2016, godz. 20:12
M jak miłość odc. 1219. Ala Zduńska (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1219. Ala Zduńska (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) zacznie pracę w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie. Żona Pawła (Rafał Mroczek) nie jest zachwycona życiem na wsi, ale Gruszyńska stara się jej pomóc i znajduje jej ciekawe zajęcie. Ala zajmie w pensjonacie miejsce Marzenki (Olga Szomańska). To jednak nie zmieni faktu, że Zduńska wciąż będzie marzyć o powrocie do miasta! Czy Ala zostawi męża i wyjedzie robić karierę do Warszawy? Co dalej z małżeństwem Ali i Pawła w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1219 - wtorek, 26.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" firma Pawła i Marka (Kacper Kuszewski) ma poważne kłopoty, a Ala coraz poważniej zastanawia się nad powrotem do miasta. Zgodziła się na życie na wsi tylko ze względu na interesy męża...

Zobacz: M jak miłość. Ala i Paweł będą mieli dziecko? Jak bezpłodna Ala zajdzie w ciążę?

W 1219 odcinku "M jak miłość" Zduńska będzie rozdrażniona całą sytuacją. Będzie załamana, że nie może robić wymarzonej kariery. A w mieście przecież miałaby mnóstwo możliwości.

- Ja nie mam tu naprawdę żadnych perspektyw. Był taki młyn, że nic nie zrobiłam. Siedzę tu w czterech ścianach i wariuję - powie w końcu mężowi. Na domiar złego w domu Zduńskich zabraknie ciepłej wody.

Ala przeprowadzi się więc do siedliska Anny. Gruszyńska dowie się o jej rozterkach i planach ucieczki z Grabiny i postanowi ratować jej małżeństwo.Anna zaproponuje Ali pracę w swoim pensjonacie. Dzięki temu Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) będą mogli wyjechać na wymarzone wakacje.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch odejdzie z M jak miłość? Anna umrze jak jej siostra Hanka?

Ala się zgodzi, by nie sprawić koleżance zawodu, ale nie porzuci planów wyjazdu z Grabiny. Zupełnie jakby zapomniała o tym, że obiecała Pawłowi, że zostaną w Grabinie co najmniej do lata i postarają się o dziecko. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: