SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zośka Kisielowa podrywa Lucjana przy Barbarze! Mostowiak upije sąsiadkę

M jak miłość. Zośka Kisielowa podrywa Lucjana przy Barbarze! Mostowiak upije sąsiadkę

11.04.2016, godz. 07:35
M jak miłość, Zofia Kisielowa (Malogrzata Różniatowska)
M jak miłość, Zofia Kisielowa (Malogrzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Miłosny skandal w "M jak miłość". No, kto by pomyślał! Nad wzorowym do tej pory małżeństwem Barbary (Teresa Lipowska, 79 l.) i Lucjana (Witold Pyrkosz, 90 l.) w 1218 odcinku "M jak miłość" pojawią się czarne chmury. Wszystko za sprawą przyjaciółki rodziny i sąsiadki, Zośki Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska, 66 l.) która postanowiła zagiąć parol na seniora rodu Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Już w 1218 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie będą świętować sylwestra. Barbara i Lucjan zaplanują kameralny wieczór z prawnuczką - małą Hanią. W ich domu pojawi się jednak niezapowiedziany gość - żądna zabawy Kisielowa. Sąsiadka wprosi się do Mostowiaków na całą noc. I będzie miała w tym ukryty cel - za wszelką cenę chce poderwać Lucjana!

Patrz: M jak miłość. Franek w szpitalu po pobiciu! Czy leśniczy z Grabiny umrze?

- Zamarzył mi się romans, chcę wprowadzić coś w zimowe, nudne życie w Grabinie - opowiada aktorka wcielająca się w postać Kisielowej.

Senior rodu wydał jej się najodpowiedniejszym kandydatem, ponieważ przez całą znajomość był niedostępny i zapatrzony w ukochaną żonę. - Całe życie go gonię... Lucjan całe życie przede mną uciekał - dodaje Rożniatowska i zapewnia, że szykują się naprawdę niespodziewane sceny, które wstrząsną widzami.

- Jakbym się nie posuwała zbyt daleko, to nic by się nie działo, a jak coś się stanie, to po raz kolejny przeproszę Basię... - zapewnia.

Patrz: M jak miłość. Zaginięcie Joasi po wypadku. Asia bezimienną pacjentką w szpitalu

Czy Lucjan ulegnie wdziękom uroczej sąsiadki? - Po nocy sylwestrowej Lucek zacznie mnie traktować bardzo sympatycznie - cieszy się serialowa Zofia. Barbara Mostowiak nie ukrywa, że będzie zazdrosna o męża. - W każdym związku jest pora na zazdrość! - mówi grająca ją Teresa Lipowska.

Jak skończy się flirt Zośki i Lucka, przekonamy się wkrótce. W 1218 odcinku "M jak miłość" podczas Sylwestra u Mostowiaków przebiegły Lucjan upije sąsiadkę, żeby dać jej nauczkę. A co potem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: