SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Sylwester u Mostowiaków. Lucjan upije Zośkę Kisielową, by się jej pozbyć

M jak miłość. Sylwester u Mostowiaków. Lucjan upije Zośkę Kisielową, by się jej pozbyć

25.04.2016, godz. 19:31
M jak miłość odc. 1218. Lucjan (Witold Pyrkosz), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1218. Lucjan (Witold Pyrkosz), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Sylwester w "M jak miłość" u Mostowiaków w Grabinie okazją zemsty na Kisielowej (Małgorzata Różniatowska)! W 1218 odcinku "M jak miłość" Lucjan (Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska) dadzą nauczce Zośce za to, że próbowała uwieść Mostowiaka. Kisielowa wprosi do swoich przyjaciół na sylwestra, a Lucek wykorzysta okazję, by się jej pozbyć i poskromić jej zapędy. Za zgodą żony upije Zośkę swoją słynną nalewką. A kiedy Kisielowa zaśnie Barbara i Lucjan nareszcie będą mogli spędzić romantyczną noc tylko we dwoje.

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szalony pomysł Kisielowej z "M jak miłość", by poderwać Lucjana Mostowiak i nawiązać z nim gorący romans spotka się z ostrą reakcją Barbary, która będzie zazdrosna o męża.

Co prawda w ciągu trwającego 53 lata małżeństwa Lucjan nigdy nie dawał Barbarze powodów, by wątpiła w jego miłość, ale seniorka rodu zacznie się bać, że Kisielowa dopnie swego.

Patrz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

Mostowiakowi tak nagły przypływ gorących uczuć Zośki będzie delikatnie mówiąc nie na rękę. Nie dość, że nigdy nie lubił Kisielowej, to jeszcze jest ona żoną jego najlepszego przyjaciela Władka Kisiela (Jerzy Próchnicki + 85 l.). Ale wszelkie próby uwolnienia się od natrętnej podrywaczki na niewiele się zdadzą.

Lucek do reszty straci cierpliwość kiedy w 1218 odcinku "M jak miłość" Kisielowa wprosi się do nich na Sylwestra. Zośkę dopadnie szaleństwo sylwestrowej nocy do tego stopnia, że zamieni nastrojową, romantyczną kolację Mostowiaków w imprezę z tańcami. Zmusi Lucka, by został jej partnerem, choć on nie będzie miał na to ochoty.

Żądna zabawy Kisielowa od razu zapowie: - Obiecuję wam, kochani, że nie zapomnicie tego sylwestra do końca życia! Czy spełni swoją groźbę?

W końcu Mostowiak postanowi działać. By uspokoić Zośkę i spędzić Sylwestra tylko z żoną obmyśli sprytny plan, w realizacji którego może mu jego słynna nalewka. Lucjan zacznie polewać Kisielowej, która ochoczo będzie przechylać kolejne kieliszki.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

Barbara zgodzi się, by Lucek spił Zośkę, bo też będzie miał dosyć jej przechwałek, że jest w stanie uwieść każdego mężczyznę, nawet tak wiernego i kochającego jak Mostowiak. Finał sylwestra u Mostowiaków będzie taki, że pijana Zośka zaśnie przy stole, a Barbara i Lucjan będą świętować tylko we dwoje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: