SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek spędzą sylwestra z chorą matką Franka

M jak miłość. Natalka i Franek spędzą sylwestra z chorą matką Franka

21.04.2016, godz. 07:56
M jak miłość odcinek 1218. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) - matka Franka
M jak miłość odcinek 1218. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) - matka Franka foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wyjątkowy sylwester w "M jak miłość" w Grabinie! Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) z "M jak miłość" umiera na toczeń, ale o tym, że ostatni dzień jej życia zbliża się wielkimi krokami wie tyko Natalka (Marcjanna Lelek). W 1218 odcinku "M jak miłość" dziewczyna Franka (Piotr Nerlewski) prosi go, żeby spędzili sylwestra z jego matką. Nieświadomy niczego leśnik zgadza się sądząc, że dwie najważniejsze dla niego kobiety bardzo się polubiły. Franek nie wie, że niedługo rozegra się jeden z największych dramatów... Czy matka Franka z "M jak miłość" umrze?

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Natalka będzie zdruzgotana. Nie dość, że jej ukochany Franek wyląduje w szpitalu po pobiciu przez kłusowników, to jeszcze okaże się, że jego matka jest śmiertelnie chora!

Zobacz: M jak miłość. Ostatnia wola matki Franka. Zarzycka umiera na toczeń

W 1218 odcinku "M jak miłość" pani Zarzycka wyjawi Mostowiakónie długo skrywaną tajemnicę i powie jej o swojej chorobie. Wygląda na to, że nie zostało jej wiele czasu. Matka leśnika poprosiła Natalkę o dyskrecję. Dziewczyna nie powie partnerowi o kłopotach jego mamy, ale zrobi wszystko, żeby spędzali ze sobą jak najwięcej czasu.

Po wyjściu ze szpitala Franek skieruje pierwsze kroki oczywiście do Natalki. Zbliża się sylwester, a leśnik nie wyobraża sobie spędzić go z dala od ukochanej. Dziewczyna trochę zmodyfikuje jego plany i zaproponuje, żeby ostatnią noc tego roku spędzili z jego mamą.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

- Co ty tu robisz? - zdziwi się Natalka.
- Jak bym mógł ten Nowy Rok powitać bez ciebie?
- Rozmawiałam z twoją mamą po wyjściu ze szpitala i wiem, że będzie dziś całkiem sama - wtrąci Mostowiakówna.
- Dla ciebie wszystko. Jeśli chcesz witać Nowy Rok z moją mamuśką, proszę bardzo. Nie mam nic przeciwko temu - powie Franek nieświadomy tego, że jego matka jest śmiertelnie chora i to prawdopodobnie jej ostatni sylwester.

-Dziękuję ci. Wiem, że to tobie zawdzięczam ten wspaniały wieczór - powie później wzruszona Zarzycka dziękując Natalce. Smutna historia...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: