SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora na toczeń. Natalka wypełni ostatnią wolę Zarzyckiej

M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora na toczeń. Natalka wypełni ostatnią wolę Zarzyckiej

25.04.2016, godz. 21:12
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmiertelna choroba w "M jak miłość"! Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) umiera, ale nie chce, żeby Franek (Piotr Nerlewski) został zupełnie sam. W 1218 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) w szczerej rozmowie z matką Franka dowiaduje się, że Zarzycka jest chora na toczeń i poznaje jej ostatnią wolę kobiety. Czy dziewczyna Franka spełni życzenie Zarzyckiej i ukryje przed ukochanym jej chorobę?

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Zarzycka przeżywa wielki dramat, bo wie, że jej śmierć jest już tylko kwestią kilku dni. Co dziwne, Zarzycka o wszystkim opowie Natalce, której do te pory nie darzyła sympatią.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

W 1218 odcinku "M jak miłość" po tym jak Franek zostanie zaatakowany przez kłusowników i trafi do szpitala, jego matka postanowi powiedzieć Mostowiakównie o tym, że niedługo pewnie zostaną sami. -Słyszałaś kiedyś o toczniu? To dość zaawansowane stadium. Zostało mi chyba mało czasu - powie z żalem Zarzycka i doda, że zależy jej na tym, by Franek nie został sam -Nie chcę, żeby Franek został sam. Bardzo bym chciała, żeby mój syn miał rodzinę.

Zobacz: M jak miłość. Franek w szpitalu po ataku kłusowników. Serce Zarzyckiej tego nie wytrzyma

Natalka będzie wzruszona i oczywiście wypełni ostatnią wolę przyszłej teściowej. Nie namówi jej jednak, żeby powiedziała leśniczemu prawdę o swoim stanie zdrowia.

-On nic nie wie o mojej chorobie i chciałabym, żeby na razie tak zostało. I nie przekonuj mnie, bo zdania w tej sprawie na pewno nie zmienię - powie uparcie Zarzycka.

Niedługo później Natalka i Franek spędzą sylwestrową noc w towarzystwie pani Zarzyckiej. Kobieta będzie wdzięczna wybrance syna, że postanowiła razem z nią spędzić prawdopodobnie jej ostatniego sylwestra...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: