SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek w szpitalu po ataku kłusowników. Serce Zarzyckiej tego nie wytrzyma

M jak miłość. Franek w szpitalu po ataku kłusowników. Serce Zarzyckiej tego nie wytrzyma

09.04.2016, godz. 13:26
M jak miłość odcinek 1218. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1218. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Atak na Franka (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" przeraża nie tylko Natalkę Mostowiak (Marcjanna Lelek), ale także panią Zarzycką (Jowita Budnik)! W 1218 odcinku "M jak miłość" Franek zostaje pobity w lesie przez dwóch kłusowników - Glińskiego (Grzegorz Kucias) i Marczaka (Jarosław Gruda). To Natalka znajduje nieprzytomnego Franka w kałuży krwi i od razu dzwoni po pogotowie. Ranny leśniczy z Grabiny trafia do szpitala. Na wieść o napadzie na Franka jego matka także jest bliska śmierci.

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mrożące krew w żyłach sceny w "M jak miłość"! Życie Franka Zarzyckiego staje pod znakiem zapytania kiedy w 1218 odcinku "M jak miłość" staje się on celem brutalnej napaści.

Dwaj kłusownicy z Grabiny - Gliński (Grzegorz Kucias) i Marczak (Jarosław Gruda) - atakują leśniczego, który przyłapuje ich na nielegalnej wycince drzew. Uderzają Franka w głowę siekierą i zostawiają na pewną śmierć.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

Na szczęście Natalka spieszy ukochanemu z pomocą.- Dopóki Natalka nie znajduje Franka we krwi na śniegu nie sądzi, że grozi mu aż tak realne niebezpieczeństwo. Nie spodziewała się czegoś takiego w lesie w Grabinie. I to jeszcze ze strony sąsiadów z małej wsi, gdzie wszyscy się znają - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Po przewiezieniu do szpitala Franek odzyskuje przytomność. Na szczęście wyniki badań nie wykazują żadnych poważnych obrażeń. Lekarze są pewni, że młody leśniczy przeżyje. O napadzie na Franka zaniepokojona Natalka zawiadamia też panią Zarzycką.

Matka Franka zjawia się w szpitalu i przeżywa dramat, którego doświadczyła już kilka lat temu gdy jej mąż, a ojciec Franka został zastrzelony przez kłusowników, z którymi tak samo walczył gdy był leśniczym. Serce Zarzyckiej omal nie przestaje bić.

Patrz: M jak miłość. Wypadek Joasi to będzie samobójstwo. Asia zabije się przez Tomka?

- Dla matki Franka fakt, że Franek poszedł w ślady ojca - też jest uczciwy, sumienny i walczy z kłusownikami  jest bardzo stresujący. Przeżyła bardzo trudne chwile kiedy zginął jej mąż. Właśnie Franek ma podobny kłopoty. To jest moment kiedy serce Zarzyckiej staje na chwilę - powiedziała Jowita Budnik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Policjant Staszek (Sławomir Holland), który prowadzi śledztwo w sprawie napadu na młodego leśnika nie znajduje żadnych dowodów winy kłusowników. Ale napaść ma ewidentny związek z zabójstwem Zarzyckiego seniora, który został zastrzelony w lesie choć oficjalnie był to wypadek na polowaniu.

Franka i Natalkę czekają naprawdę dramatyczne chwile, bo po tym ataku leśniczy nie zakończy wojny z przestępcami z Grabiny. - Franek wie, że robi dobrze, że postępuje zgodnie z prawem, bo chroni las i nie odpuści - powiedział Piotr Nerlewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Natalka boi się o Franka. Mówi mu, że chciałaby, żeby się wycofał, uciekł od tego. Ale z drugiej strony imponuje jej to, że nie chce tak zostawić tej sprawy. Złodzieje drewna, pobicie i niebezpieczeństwo, które spotyka Franka w lesie to nie jedyny problem - dodała Marcjanna Lelek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: