SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Choroba matki Franka. Natalka ukryje przed Frankiem, że Zarzycka umiera na toczeń

M jak miłość. Choroba matki Franka. Natalka ukryje przed Frankiem, że Zarzycka umiera na toczeń

25.04.2016, godz. 07:56
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" pozna największą tajemnicę Teresy Zarzyckiej (Jowita Budnik)! W 1218 odcinku "M jak miłość" matka Franka (Piotr Nerlewski) opowie ukochanej syna o swojej śmiertelnej chorobie. Natalka dowie się, że jej przyszła teściowa choruje na toczeń i zostały jej maksymalnie dwa lata życia! Na prośbę chorej Zarzyckiej zachowa to w tajemnicy i nie powie Frankowi, że jego matka umiera...

"M jak miłość" odcinek 1218 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1218 odcinku "M jak miłość" Franek trafi do szpitala po ataku kłusowników. To będzie dramat dla Natalki i matki leśnika. Po tragedii Zarzyckiego obie panie bardzo się do siebie zbliżą.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

W 1218 odcinku "M jak miłość" po odwiedzinach w szpitalu u Franka jego matka postanowi powiedzieć Mostowiakównie o tym, że niedługo pewnie zostaną sami. - Powinnaś o czymś wiedzieć, ale musisz mi przysiąc… że to, co ci powiem, zostanie między nami! Obiecujesz?
- Obiecuję... - powie zaniepokojona Natalka.
- Od pewnego czasu źle się czułam, ale lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny… W końcu trafiłam do lekarza, który specjalizuje się w pewnej rzadkiej chorobie… Słyszałaś kiedyś o toczniu? Ja też nie, dopóki nie zachorowałam. Przeszłam szczegółowe badania, które potwierdziły wstępną diagnozę – to dosyć zaawansowane stadium... I zostało mi chyba mało czasu. Nie chcę, żeby Franek został sam... I nie ukrywam, że bardzo bym chciała, żeby mój syn… miał rodzinę - powie Zarzycka, a jej rozmówczyni będzie w szoku.

Natalka nic więcej z siebie nie wydusi, ale oczywiście wypełni ostatnią wolę przyszłej teściowej. Zajmie się Frankiem i zachowa jej stan zdrowia w tajemnicy - Franek nic o tym nie wie i chciałabym, żeby na razie tak zostało… I nie przekonuj mnie, bo zdania w tej sprawie nie zmienię! - Zarzycka poprosi Natalkę o dyskrecję.

Zobacz: M jak miłość. Franek ożeni się z Natalką. Kiedy ślub Natalii i Franka?

Teresa zapewni, że nie podda się bez walki i zdecyduje się na podjęcie leczenia. To jednak nic pewnego, bo choroba bardzo szybko postępuje. Przy wielkim szczęściu zostały jej dwa lata. Czy Zarzycka jeszcze zdąży zatańczyć na weselu syna?

Niedługo później w "M jak miłość" Natalka i Franek spędzą sylwestrową noc w towarzystwie pani Zarzyckiej. Kobieta będzie wdzięczna wybrance syna, że postanowiła razem z nią spędzić prawdopodobnie jej ostatniego sylwestra...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: