SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zuza dzięki Magdzie i Kindze pozna tajemnicę Wiktora Żaka

M jak miłość. Zuza dzięki Magdzie i Kindze pozna tajemnicę Wiktora Żaka

15.04.2016, godz. 16:30
M jak miłość odcinek 1217, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Wiktor (Piotr Grabowski)
M jak miłość odcinek 1217, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Wiktor (Piotr Grabowski) foto:

W serialu "M jak miłość" Zuza Marszałek (Jolanta Fraszyńska) i Wiktor Żak (Piotr Grabowski) mogliby być piękną parą, gdyby nie fakt, że mężczyzna ma przed ukochaną pewną tajemnicę. W 1217 odcinku "M jak miłość" Zuza jest załamana, bo Wiktor nie chce się jeszcze angażować w poważny związek. Dopiero Magda (Anna Mucha) i Kinga (Katarzyna Cichopek) mówią jej o dramacie, jaki przeżył Wiktor po śmierci swojej córki Karoliny (Aleksandra Kusio), której serce dostała właśnie Magda.

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Zuza jest zakochana w Wiktorze, z którym zresztą spotykała się już w liceum. Spotkanie po latach sprawiło, że motylki w brzuchu odżyły, ale coś nadal jest nie tak.

Zobacz: M jak miłość. Zuza i Wiktor nie będą razem. Żak znów porzuci Zuzę

W 1217 odcinku "M jak miłość" Marszałek opowiada Kindze o swoich sercowych kłopotach. - Mam wrażenie, że nasze rozmowy są powierzchowne. Jak mówię o rodzinie, to on od razu usztywnia się, zmienia temat...

- Może przeżył coś traumatycznego i nie chce wracać do tych wspomnień? - zauważa Zduńska nie wiedząc, że rozmawiają o Wiktorze, którego przecież ona dobrze zna.

Jeszcze tego samego dnia Zuza znów spotka się z Żakiem, ale finał ich randki jest dla niej wyjątkowo bolesny. Wiktor mówi jej wprost, że nie chce się angażować w związek. Te słowa bardzo ranią Zuzę.

- Zuza po tych wszystkich latach nadal jesteś dla mnie bardzo ważna i dlatego nie chcę tego zepsuć. Chciałbym cię prosić, żebyśmy przez jakiś czas się nie spotykali - wyjaśnia dość pokrętnie Żak.
- To dosyć dziwne -
Zuza zupełnie się tego nie spodziewała.
- Tak wiem. Myślę, że po prostu musimy trochę zwolnić.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Andrzej wrócą do siebie

Tymczasem Magda zauważa Wiktora z Zuzą w kawiarani i opowiada o wszystkim Kindze, która zaczyna łączyć fakty i już rozumie, dlaczego partner Zuzy jest taki oschły. W 1217 odcinku "M jak miłość" Kinga postanowia opowiedzieć koleżance o dramacie jaki spotkał jej wybranka i o tym, że jakiś czas temu jego córka zginęła w wypadku, a jej serce dostała Magda.

W tej jednej chwili dla Zuzy wszystko staje się jasne. Nie jest w stanie gniewać się na Wiktora. Jedzie do jego mieszkania i rzuca mu się w ramiona. - Żałuję, że nie zdążyłaś jej poznać - wyznaje cicho Wiktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: