SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wiktor Żak po śmierci córki nie może pokochać Zuzy

M jak miłość. Wiktor Żak po śmierci córki nie może pokochać Zuzy

18.04.2016, godz. 18:29
M jak miłość odcinek 1217, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Wiktor (Piotr Grabowski)
M jak miłość odcinek 1217, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Wiktor (Piotr Grabowski) foto:

Sercowe rozczarowanie w "M jak miłość". Zuza (Jolanta Fraszyńska) straciła głowę dla Wiktora Żaka (Piotr Grabowski), ale on ją zostawi! W 1217 odcinku "M jak miłość" okaże się, że kochanek Zuzy z czasów szkolnych nie jest gotów angażować się w poważny związek. Po śmierci córki nie będzie umiała pokochać dawnej dziewczyny. Właśnie dlatego poprosi Zuzę, żeby przestali się spotykać i nabrali do siebie dystansu.

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od jakiegoś czasu w "M jak miłość" Zuza randkuje z Wiktorem. W liceum byli parą i spotkali się dopiero po latach. Uczucia jednak powróciły, sprawdziło się powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje.

Zobacz: M jak miłość. Iza nigdy nie zastąpi Kasi. Iza i Marcin rozstaną się przez Aleksandrę

W 1217 odcinku "M jak miłość" Zuza będzie chodziła rozkojarzona, uśmiechnięta i już na pierwszy rzut oka będzie widać, że jest zakochana. Kinga (Katarzyna Cichopek) zapyta koleżankę wprost, kto skradł jej serce.

- Uchylisz rąbka tajemnicy? Z kim tak się ciągle spotykasz?- zapyta Zduńska, ale nie dostanie konkretnej odpowiedzi. Zuza nie zdradzi jej nazwiska swojego partnera więc Kinga nie będzie wiedziała, że chodzi o mężczyznę, z którym kiedyś widywała się Magda (Anna Mucha).

Zuza będzie zakochana po uszy, ale dojdzie do wniosku, że powinna zakończyć te szczeniackie randki, bo to się dla niej źle skończy. - Chyba powinnam to uciąć zanim będzie za późno. Boje się, że to droga donikąd - powie Zuza.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Andrzej wrócą do siebie

Plan nie będzie taki zły. Najgorsze będzie jednak to, że Żak ją wyprzedzi! W 1217 odcinku "M jak miłość" Wiktor złamie jej serce prosząc, żeby przestali się spotykać. Zuza będzie załamana.

- Chciałem powiedzieć, że nadal, po tych wszystkich latach, jesteś dla mnie ważna… I właśnie dlatego... nie chcę niczego zepsuć. Czy moglibyśmy przez jakiś czas się nie spotykać? - Wiktor znów się wycofa. Tak jak przed laty gdy zostawił Zuzę. Czy związek Zuzy i Wiktora rozpadnie się już na zawsze?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: