SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia zdradza Bilskiego z Arturem

M jak miłość. Marysia zdradza Bilskiego z Arturem

19.04.2016, godz. 20:14
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Serca nie da się oszukać. W "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) po rozwodzie wciąż kocha Artura (Robert Moskwa), ale Robert Bilski (Zbigniew Stryj) nie odpuszcza i walczy z Rogowskim o jej serce. W 1217 odcinku "M jak miłość" Marysia ma wyrzuty sumienia, bo jest bliska pocałowania byłego męża. Tylko Marta (Dominika Ostałowska) dowiaduje się, że jej siostra wciąż waha się czy nie powinna wrócić do Artura.

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1217 odcinku "M jak miłość" Rogowski podejmuje kolejną próbę zbliżenia się do Marysi. Byli małżonkowie idą razem na zakupy ze swoją córką Basią (Maja Wudkiewicz). Artur wykorzystuje okazję, by pokazać Marii, że wciąż ją kocha i chce ją odzyskać.

Patrz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

Aktualnie Marysia spotyka się z Bilskim, ale wcale go nie kocha - po prostu lubi z nim spędzać czas. W 1217 odcinku "M jak miłość" Robert naciska, by ukochana spędziła z nim koniec roku i zaprasza Rogowską na romantyczny wyjazd w góry.

- Na święta nam nie wyszło, więc może pojedziemy, jak Basia będzie miała ferie? Bardzo za tobą tęskniłem, wiesz? Miałem sporo czasu na przemyślenia i jeśli tylko dasz mi szansę… udowodnię ci, że możemy być naprawdę fajną, szczęśliwą rodziną…

Ale to właśnie z Arturem łączyła Marię  bardzo silna więź emocjonalna, która wciąż daje o sobie znać. W 1217 odcinku "M jak miłość" Artur po wspólnie spędzonym dniu z byłą żoną i córką odprowadza je do domu, a na pożegnanie próbuje pocałować ukochaną. Rogowska nie daje jednak się ponieść namiętności.


Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi na oczach Agnieszki!

Wieczorem podczac kolejnego spotkania, tym razem na kolacji w domu Rogowskiego, Artur pyta byłą żonę o jej uczucia. - Marysiu, to co się dzisiaj stało... Spójrz mi w oczy i powiedz, że to wszystko jest bez sensu, że już nic nie czujesz i już mnie nie kochasz...

- Nie mówmy o tym... To wszystko jest bez sensu -
odpowiada Maria.

Jakiś czas później okazuje się, że Rogowska kłamie. W szczerej rozmowie z siostrą Marysia zdradza, że nadal kocha męża i cały czas o nim myśli - nawet w obecności nowego kochanka.

- Marta, kompletnie się pogubiłam... Wyrzuty sumienia zjadają mnie żywcem… Czy to już zdrada... jak się myśli o byłym facecie, całując tego, z którym akurat się jest? - wyznaje Marysia w rozmowie z Martą (Dominika Ostałowska). - Chcesz powiedzieć, że… ty i Artur?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: