SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia nie może zapomnieć o mężu. Bilski nie ma szans z Arturem

M jak miłość. Marysia nie może zapomnieć o mężu. Bilski nie ma szans z Arturem

28.03.2016, godz. 13:30
M jak miłość odcinek 1217. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1217. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Walka o serce Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" trwa. Artur (Robert Moskwa) i Robert Bilski (Zbigniew Stryj) rywalizują i robią wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Rogowskiej. Jeden jest jej byłym mężem - po przemianie. Drugi to kochanek i złodziej! Którego z nich wybierze? Maria nadal kocha Artura, ale wstyd jej się do tego przyznać! W 1217 odcinku "M jak miłość" prawdę pozna tylko Marta (Dominika Ostałowska).

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1217 odcinku "M jak miłość" Rogowski podejmie kolejną próbę zbliżenia się do Marysi. Wybierze jednak kiepski moment, bo Maria umówi się na randkę z Bilskim... Byli małżonkowie spotkają się jednak i pójdą razem na zakupy ze swoją córką Basią (Maja Wudkiewicz). Artur wykorzysta okazję, by pocałować Marysię gdy jakiś paproszek wpadnie jej do oka.

Patrz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

Po rozwodzie oraz tragicznym wypadku samochodowym, który na kilka miesięcy przykuł go do wózka inwalidzkiego, Artur zrozumiał, że Marysia jest miłością jego życia. Zdecydował się walczyć o Marię z Bilskim, choć kochanek byłej żony nie raz uprzedzał go, że jest na straconej pozycji. Czy miał rację?

Marysia nie kocha Bilskiego - po prostu lubi z nim spędzać czas. To właśnie z Arturem łączyła ją bardzo silna więź emocjonalna, która wciąż daje o sobie znać. W 1217 odcinku "M jak miłość" Rogowska sa się zaprosić byłemu mężowi na kolację, ale gdy on zapyta o jej uczucia, szybko zaniemówi, a potem zaprzeczy i wyzna, że kompletnie nic do niego nie czuje.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi na oczach Agnieszki!

Artur poczuje się zrezygnowany. Bardzo kocha Marysię, ale długie starania nieprzynoszące efektów są dla niego bardzo bolesne. Mężczyzna pisze do byłej żony pożegnalny list i zapewnia, że nie będzie więcej o nią walczyć. Tymczasem Rogowska zdradza swojej siostrze, że nadal kocha męża i cały czas o nim myśli - nawet w obecności nowego kochanka! Czy Budzyńska wkroczy do akcji i powie o wszystkim Arturowi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: