SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta usłyszy jak Paulina wyzna Andrzejowi miłość

M jak miłość. Marta usłyszy jak Paulina wyzna Andrzejowi miłość

19.04.2016, godz. 19:42
M jak miłość odc. 1217. Andrzej (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1217. Andrzej (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Maria Szafirska, która w "M jak miłość" gra Paulinę Lipską, malarkę i nauczycielkę rysunku Ani (Weronika Wachowska), a prywatnie jest dziewczyną Krystiana Wieczorka, pożegna się z serialem? W 1217 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) powie Paulinie, że nigdy nie zdradzi z nią swojej żony, bo kocha tylko Martę. I choć Paulina wyzna mu miłość, to prawnik pozostanie niewzruszony. Załamana malarka odejdzie. Czy to koniec Marii Szafirskiej w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej Budzyński z "M jak miłość" był o krok od romansu z Pauliną Lipską, ale w porę się opamiętał. Bliska przyjaźń z Pauliną skończyła się na niewinnym flircie.

Mąż Marty zrozumiał, że kocha tylko ją, że nie potrafi bez niej żyć i walczy o ich związek. A to oznacza, że musi się pożegnać z Pauliną, którą Marta podejrzewa o próbę uwiedzenia jej Budzyńskiego. W 1217 odcinku "M jak miłość" podczas kolejnego spotkania Andrzeja i Pauliny następuje to, co nieuniknione. Budzyński zrywa tę niebezpieczną przyjaźń.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Andrzej wrócą do siebie

I to w momencie gdy Paulina wyznaje mu miłość. Budzyński stara się w miarę delikatnie powiedzieć malarce, że nie mogą się więcej spotykać. - Jesteś jeszcze młoda, w tym wieku człowiek co chwilę się zakochuje - pociesza ją Andrzej. Fragment tej rozmowy słyszy Marta (Dominika Ostałowska), która wreszcie ma pewność, że Budzyński nigdy jej nie zdradził.

Przez moment Paulina łudzi się, że być może jej ukochany zmieni zdanie. - Czy jest jakaś szansa, że kiedyś, kiedykolwiek my...? - pyta go w nadziei, że Andrzej jednak jej nie odtrąci.

Ale Budzyński nie pozostawia jej żadnych złudzeń. - Nie i nigdy jej nie było - mówi stanowczo Budzyński i w tym momencie pojawia się Marta. Paulina widząc jak małżonkowie na siebie patrzą z trudem ukrywa swoje zmieszanie i zawstydzenie. Ucieka z kancelarii Budzyńskiego, który odrzucił jej miłość.

Patrz: M jak miłość. Iza nigdy nie zastąpi Kasi. Iza i Marcin rozstaną się przez Aleksandrę

Maria Szafirska na jakiś czas znika z "M jak miłość". Wątek Andrzeja i Pauliny nie będzie już kontyuowany, ale to nie oznacza, że ukochana Krystiana Wieczorka nigdy więcej nie pojawi się już w serialu. Wszystko zależy od scenarzystów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: