SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta przeprasza Andrzeja. Nie rozwiedzie się z Budzyńskim

M jak miłość. Marta przeprasza Andrzeja. Nie rozwiedzie się z Budzyńskim

18.04.2016, godz. 21:20
M jak miłość odc. 1217. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1217. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozwód Budzyńskich z "M jak miłość" nie dojdzie do skutku! Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wrócą do siebie, a pojednanie skłóconych małżonków nastąpi w 1217 odcinku "M jak miłość". A przyczyni się do tego Paulina Lipska (Maria Szafirska), zakochana w Andrzeju nauczycielka plastyki. Dzięki niej Marta zrozumie, że Budzyński kocha tylko ją i będzie błagać męża o wybaczenie.

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta i Andrzej z "M jak miłość" nie rozwiodą się! Budzyńscy zażegnają kryzys, który od kilku miesięcy trwa w ich związku dzięki Paulinie, młodej malarce, nauczycielce rysunku Ani (Weronika Wachowska), z którą Andrzej miał ochotę na romans.

Patrz: M jak miłość. Artur oddaje Marysię Bilskiemu. Pożegnalny e-mail od Artura

W 1217 odcinku "M jak miłość" Paulina zjawi się w kancelarii Budzyńskiego, by przyznać się wreszcie prawnikowi do swoich uczuć. Nie przyjedzie jej to łatwo, bo przeciez wie, że Andrzej kocha żonę. - Bądź rozsądna proszę cię... - powie przyjaciółce Andrzej.
- Staram się, ale to nie jest takie łatwe. Myślisz, że jest jakaś szansa, że my kiedykolwiek?

- Nie i nigdy nie było takiej szansy - stwierdzi stanowczo Budzyński. A Paulinie nie pozostanie nic innego jak tylko zniknąć z życia ukochanego. - Chciałabym, żeby kiedyś mnie ktoś tak pokochał jak ty swoją żonę...

Ich rozmowę podsłucha Marta, na którą Paulina wpadnie wychodząc od Andrzeja. Kobiety spojrzą na siebie wymownie. Serce Marty zadrży na dźwięk słów malarki, którą podejrzewała o romans z jej mężem.

Wieczorem Marta dojdzie do wniosku, że kocha Andrzeja tak samo jak on ją i nie chce już rozwodu. Święta Bożego Narodzenia, które spędzili razem w Grabinie uświadomiły jej, że nie potrafi bez niego żyć. Będzie błagać go o wybaczenie.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński będzie doktorem. Koniec z karierą szofera?

- Trudno mi się do tego przyznać, ale nie miałam racji. Nie ufałam ci, nie wierzyłam. Przepraszam... Wszystko zepsułam - przyzna skruszona wpatrująca się z miłością w męża. Na takie słowa czekał od miesięcy Andrzej. 
- Może jeszcze nie wszystko... -odpowie żonie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: