SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

21.03.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto:

Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" nie rozwiodą się! W 1217 odcinku "M jak miłość" Budzyński da kosza Paulinie (Maria Szafirska), która w końcu odważy się powiedzieć mu, że jest w nim zakochana. Prawnik nie odwzajemnia miłości nauczycielki plastyki Ani (Weronika Wachowska), bo wciąż kocha swoją żonę. Przypadkiem Marta słyszy rozmowę Andrzeja z Pauliną i nagle dociera do niej, że mężowi zależy na ich małżeństwie.

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wszyscy widzowie "M jak miłość", którzy myśleli, że Andrzej i Paulina będą razem na pewno rozczarują się. Budzyński wróci do żony, bo to ją cały czas kocha!

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi na oczach Agnieszki!

W 1217 odcinku "M jak miłość" Paulina i Andrzej spotkają się w kancelarii. Budzyński wręczy pięknej plastyczce dokumenty związane z ubezpieczeniem jej skradzionego motoru.

Dziewczyna postanowi wykorzystać okazję i bez ogródek powie prawnikowi, że straciła dla niego głowę. Andrzej, który boryka się z rodzinnymi i miłosnymi problemami, szybko odbierze Paulinie nadzieję. Jak podaje "Świat Seriali" powie jej, że wciąż kocha Martę i nie zamierza angażować się w żaden inny związek, czy romans.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł będą mieli dziecko? Żona Pawła zajdzie w ciążę

W 1217 odcinku "M jak miłość" końcówkę ich rozmowy przypadkiem usłyszy Marta. Budzyńska w końcu uwierzy w zapewnienia męża i przeprosi go za swoją chorą zazdrość. Teraz prawniczka ma pewność, że jej mąż i Paulina byli tylko znajomymi.

- Niepotrzebnie straciliśmy tyle czasu - wyzna z ulgą Marta. Czy Budzyńscy wrócą do siebie i będzie jak dawniej? Wygląda na to, że tak :)

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: