SuperSeriale newsy M jak miłość. Kolęda chory z zazdrości o Wandę Budzyńską

M jak miłość. Kolęda chory z zazdrości o Wandę Budzyńską

08.04.2016, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1111. Jerzy Kolęda (Artur Barciś), Wanda Budzyńska (Maria Rybarczyk)
M jak miłość odc. 1111. Jerzy Kolęda (Artur Barciś), Wanda Budzyńska (Maria Rybarczyk) foto:

W "M jak miłość" Wanda (Maria Rybarczyk) i Jerzy (Artur Barciś) tworzą uroczą parę. Jest tylko jeden problem. W 1217 odcinku "M jak miłość" Budzyńska przestanie tolerować jego podejrzliwość i zazdrość! Wanda ucieknie do syna, a potem wyżali się synowej. Czy Kolęda zrozumie, że musi opanować emocje i po prostu zaufać ukochanej? Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Wanda Budzyńska kocha Jerzego, ale nie rozumie, dlaczego jest o nią tak zazdrosny. Sytuacja zaczyna się komplikować.

Patrz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

W 1217 odcinku "M jak miłość" Wanda bez zapowiedzi zjawia się u syna. Andrzej  (Krystian Wieczorek) od razu domyśla się, że coś jest na rzeczy i wcale nie musi długo czekać na zwierzenia matki.

-Jerzy to furiat i zazdrośnik - powie załamana Wanda i doda - Właśnie się przekonuje na własnej skórze, że brak zaufania może niszczyć każdy, najlepszy nawet zwiazek.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi na oczach Agnieszki!

W "M jak miłość" o problemach z Jerzym Wanda opowie także Ewie (Dominika Kluźniak). Może córka Kolędy przemówi mu do rozsądku? - Twój ojciec nie jest sfrustrowany, ale zwyczajnie nieszczęśliwy i obawiam się, że to przeze mnie - westchnie Budzyńska. Co jest receptą na zazdrość Jerzego? Wanda przecież jest mu wierna. Kolęda nie ma powodów do podejrzeń.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: