SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski rzucił ciemne interesy, by odzyskać Marysię

M jak miłość. Bilski rzucił ciemne interesy, by odzyskać Marysię

19.04.2016, godz. 19:29
M jak miłość odcinek 1217, Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1217, Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" Robert (Zbigniew Stryj) wygra walkę o Marysię (Małgorzata Pieńkowska)? W 1217 odcinku "M jak miłość" Rogowska zacznie wierzyć w jego cudowną przemianę i kolejny raz odtrąci Artura (Robert Moskwa). Bilski twierdzi, że zerwał z kryminalnym światem właśnie z miłości do Marysi - mówi prawdę?

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia nadal nie wie z kim powinna ułożyć sobie życie. Z jednej strony jest Artur, który ją zdradził, ale po wielu losowych wypadkach zrozumiał, że bardzo kocha swoją byłą żonę i córkę i musi je odzyskać.

Zobacz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

Z drugiej trony jest Robert. Mężczyzna uwiódł Marysię, ale nie jest aniołem. To bandyta, łobuz i złodziej w jednej osobie. Ofiarą gangstera stała się nawet sama Marysia, bo Bilski ukradł jej biżuterię, którą sam jej podarował! Rogowska była ostrożna, ale teraz znów zacznie wierzyć w bajeczki kochanka.

-Jeśli dasz mi szansę to udowodnię, że możemy stworzyć fajną, szczęśliwą rodzinę. Dużo zrozumiałem. Choćby to, że przez własną głupotę zmarnowałem sobie życie. Bardzo mi na tobie zależy. Trudno w to uwierzyć, ale się zmieniłem. Zerwałem z przeszłością. Zmieniłem pracę. Wszystko dla ciebie. Może to brzmi naiwnie, ale ja na prawdę staję się przy tobie lepszym człowiekiem - powie Robert w 1217 odcinku "M jak miłość", ale czułą rozmowę przerwie im Artur z Basią (Maja Wudkiewicz).

Przeczytaj: M jak miłość. Artur oddaje Marysię Bilskiemu. Pożegnalny e-mail od Artura

Marysia omówi jednak, gdy Robert kolejny raz zaprosi ją w góry, ale znając jej naiwność, bardzo możliwe, że uwierzy w zapewnienia kochanka. Czy Marysia i Bilski będą razem w "M jak miłość"? To możliwe, bo w 1217 odcinku "M jak miłość" Artur odpuszcza i oddaje ukochaną żonę w ręce kryminalisty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: