SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur odda Marysię Bilskiemu. Wysyła byłej żonie pożegnalnego e-maila

M jak miłość. Artur odda Marysię Bilskiemu. Wysyła byłej żonie pożegnalnego e-maila

18.04.2016, godz. 21:16
M jak miłość odcinek 1217. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1217. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Walka o Marysię (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" zakończy się porażką Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)! W 1217 odcinku "M jak miłość" Artur zrezygnuje z Marii i odda ją w ręce Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj), złodzieja z krymialną przeszłością, który ostatnio ją okradł. Napisze e-maila do byłej żony, w którym zapowie, że nie będzie o nią walczył. Czy Marysia wreszcie przejrzy na oczy i wróci do Artura?

"M jak miłość" odcinek 1217 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Niezdecydowanie Marysi z "M jak miłość", która sama nie wie czego chce i kogo kocha zacznie działać Arturowi na nerwy. Ale nie ma się co dziwić, bo Rogowski i tak do tej pory wykazywał się anielską cierpliwością do byłej żony.

Patrz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

Po rozwodzie oraz tragicznym wypadku samochodowym, który na kilka miesięcy przykuł go do wózka inwalidzkiego, Artur zrozumiał, że Marysia jest miłością jego życia. Zdecydował się walczyć o Marię z Bilskim, choć kochanek byłej żony nie raz uprzedzał go, że jest na straconej pozycji.

Podczas każdego spotkania Rogowskich daje się jednak wyczuć między nimi chemię. Już jakiś czas temu Marysia przyznała się synowi Piotrkowi (Marcin Mroczek), że nie kocha Bilskiego. A ostatnio zwierzyła się Marcie, że wciąż coś czuje do Artura...

Zobacz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi na oczach Agnieszki!

W 1217 odcinku "M jak miłość" Rogowski podejmie kolejną próbę zbliżenia się do Marysi. Wybierze jednak kiepski moment, bo Maria umówi się na randkę z Bilskim... Byli małżonkowie spotkają się jednak i pójdą razem na zakupy ze swoją córką Basią (Maja Wudkiewicz).

Później Artur wykorzysta okazję, by zbliżyć się do Marysi gdy jakiś paproszek wpadnie jej do oka. Lecz ona uchyli się przed pocałunkiem. Rogowska od razu go odtrąci. Przyjmie jednak zaproszenie na kolację, podczas której obwieści Arturowi, że do niego nie wróci.

Załamany Artur napisze do ukochanej e-maila, w którym zapewni, że rezygnuje z walki o jej miłość.

"Łudziłem się, że stanie się cud, że uda mi się w jakiś sposób naprawić to, co zniszczyłem. I odzyskać ciebie, twoje uczucie... Ale nie można się łudzić w nieskończoność. Jeśli jesteś  z kimś innym szczęśliwa i spełniona, to niech i tak będzie. Nie będę ci się już narzucał. Ale zawsze będę cię kochał. Artur".

A Marysia powie Marcie, że nie może przestać myśleć o byłym mężu...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: