SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Podstęp Wojtusia. Agnieszka wpadnie w pułapkę syna Tomka

M jak miłość. Podstęp Wojtusia. Agnieszka wpadnie w pułapkę syna Tomka

15.04.2016, godz. 07:55
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Święta w "M jak miłość" u rodziny Chodakowskich upłyną pod znakiem miłości. A sprawcą całego zamieszania będzie mały Wojtuś (Feliks Matecki), który w 1216 odcinku "M jak miłość" w Wigilię wprowadzi w życiu swój sprytny plan, by zasłużyć sobie na gwiazdkowy cud. Ofiarą podstępu stanie się Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), która w wigilijny wieczór przeżyje jednej z największych dramatów w swoim życiu.

"M jak miłość" odcinek 1216 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zaręczyny Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" to chwila, na którą Wojtuś czekał już od dawna. I to właśnie syn Chodakowskiego doprowadza do tego, że policjant wreszcie oświadcza się swojej ukochanej.

Patrz: M jak miłość. Iza będzie mamą. Ukochana Marcina spełni jego świąteczne życzenie

W 1216 odcinku "M jak miłość" mały Wojtek na Boże Narodzenie będzie miał tylko jedno życzenie:
- Może tato dziś oświadczy się mojej Asi. I wtedy ona już z nami zostanie naprawdę na zawsze!

Sprawy jednak się skomplikują, bo Tomek zawiadomi rodzinę, że jego samolot został odwołany i nie zdoła wrócić z Barcelony na Wigilię. Wojtuś postanowi sprowadzić tatę do domu za pomocą świątecznej magii! Chłopiec namówi Asię, by wspólnie uwolnili karpia. Będzie pewien, że ryba podziękuje mu spełniając jego największe marzenie.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi, bo Wojtuś go zmusi - ZDJĘCIA


Do tego, by karp miał lepszą motywację do działania chłopiec przez cały dzień będzie wyjątkowo grzeczny. Pomoże Joasi przy zakupach i gotowaniu. Ale, żeby stał się gwiazdkowy cud zrobi coś jeszcze.

W tajemnicy przed Asią zaprosi na wigilijną kolację Agnieszkę. Zadzwoni do niej i przekona ją, że nie powinna być sama w ten wyjątkowy, świąteczny wieczór. - Czyli przyjdziesz tak?
- Naprawdę nie wiem co mam powiedzieć na tak stanowczą prośbę... - Agnieszka będzie zaskoczona zaproszeniem Wojtusia i Joasia. Co prawda przyjaźni się z ukochaną Tomka, ale tego się po niej nie spodziewała.

- Powiedz "tak". A ja zaliczę kolejny dobry uczynek. Nie przejmuj się będą same baby. Zosia, Asia, ty i Helenka.
- I to na pewno Joasia nalega, żebym przyszła?
- Tak. Zaprasza cię z całego serca. Powiedziała, że w taki wieczór nikt nie powinien być sam. No to co, przyjdziesz?

Zobacz: M jak miłość. Dramat Agnieszki po zaręczynach Joasi i Tomka

Kilka godzin później Agnieszka zjawi się w mieszkaniu Tomka. Asia aż zaniemówi na jej widok. Ale zaprosi ją do wigilijnego stołu i postara się, by Agnieszka poczuła się członkiem ich rodziny.

Kiedy Tomek niespodziewanie wróci z Barcelony i na oczach Agnieszki oświadczy się Asi, Agnieszka z trudem wysili się na uśmiech...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: