SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur śledzi i prześladuje Izę i Marcina

M jak miłość. Artur śledzi i prześladuje Izę i Marcina

17.04.2016, godz. 12:15
M jak miłość odc. 1216. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odc. 1216. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szczęście Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" zagrożone! Do czego jest zdolny Artur (Tomasz Ciachorowski), by odzyskać Izę i na zawsze rozdzielić ją ze Marcinem? Były narzeczony Izy już w 1216 odcinku "M jak miłość" pokazuje, że tak łatwo nie odpuści. A to dopiero początek. W "Kulisach serialu M jak miłość" Adriana Kalska ujawniła, że Artur będzie dręczył i prześladował Izę i Marcina.

"M jak miłość" odcinek 1216 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" nareszcie są razem, ale Artur nie zamierza tak łatwo usunąć się w cień. Wręcz przeciwnie. W 1216 odcinku "M jak miłość" w wigilijny poranek zakochani wybierają razem choinkę do mieszkania Chodakowskiego.

Patrz: M jak miłość. Zaręczyny Joasi i Tomka przy Agnieszce - ZDJĘCIA

Przy okazji Marcin zaprasza Izę na siebie do święta Bożego Narodzenia. Chce z nią spędzić nie tylko Wigilię. Zakochana Iza tylko czekała na taką propozycję. Wniebowzięta ze szczęścia traci jednak dobry humor kiedy przed blokiem Marcina zauważa swojego byłego narzeczonego.

Pijany Artur staje im na drodze. Jest pełen żalu po tym, jak Iza złamała mu serce, zerwała zaręczyny i wybrała Marcina. - Co za spotkanie! Co tu robicie? Kupujecie wspólne drzewko? Szybko poszło… Z daleka, powiem wam, wyglądacie jak święta rodzina! - kpi Artur, który nie może znieść widoku ukochanej z innym mężczyzną.

Iza jest przerażona zachowaniem Artura. - Piłeś...
- Ja? Nie... Pić będę później! Na razie chcę ci tylko złożyć życzenia. W końcu jesteś, byłaś moją narzeczoną! A więc zdrowia, szczęścia na nowej drodze życia i spokoju… Cieszcie się nim, póki możecie! - odgraża się Artur.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła z Grabiny

Początkowo Iza i Marcin nie biorą poważnie jego słów. Wiedzą, że po prostu Artur nie może się pogodzić z tym, że Iza odeszła. Ale przecież nie może jej przy sobie zatrzymać siłą. Iza zakochała się w Marcinie, więc Artur powinien pozwolić jej odejść. I zachować się dojrzale, z godnością.

To jednak niemożliwe, bo Artur za bardzo cierpi. Tomasz Ciachorowski w "Kulisach serialu M jak miłość" tłumaczy swojego bohatera. - Artur uważa, że związek Izy i Marcina jest projektem krótkotrwałym i na pewno nic z tego nie będzie. Jest przekonany, że Marcin tak naprawdę nie kocha Izy. Postanawia, że poczeka. Jest głęboko zraniony i bardzo nieprzewidywalny.

Artur to niejedyny problem Izy, która w 1216 odcinku "M jak miłość" obawia się, że nigdy nie zajmie miejsca zmarłej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Podsłuchuje bowiem rozmowę Aleksandry Chodakowskiej (Małgorzata Pieczyńska), z której wynika, że Marcin zawsze będzie kochał Kasię.

- To świetna dziewczyna, ale czasem myślę, że nic z tego nie będzie i że Marcin jej nie kocha. A nawet jeśli z czasem coś do niej poczuje, to zawsze będzie tą drugą. Wiesz, towarem zastępczym. I aż mi jej żal… - mówi matka Marcina.

Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość" zapowiedziała, że Izę czeka jeszcze wiele momentów zwątpienia.

- Iza boi się tego, że będzie porównywana do Kasi, pierwszej wielkiej miłości Marcina. Uczucie między nimi jest silniejsze i jakoś starają się pokonać te lęki. Izie robi się przykro, że Artur zaczyna ich dręczyć i nie może się z tym uporać sam. Ale do czego jest zdolny Artur? - zastanawia się aktorka.

Z kolei Mikołaj Roznerski twierdzi, że Marcin już zapomniał o Kasi i szczerze zakochał się w Izie. - Marcin nie szuka podobieństwa w Izie do Kasi. Wydarzyła się tragedia i po Kasi został tylko Szymek. Artur tak łatwo nie odpuści Izy. Jest zdeterminowany i szaleńczo zakochany. Nagle staje się też nieobliczalny w oczach Marcina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: