SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka płacze po oświadczynach Tomka. Asia zabiera jej ukochanego

M jak miłość. Agnieszka płacze po oświadczynach Tomka. Asia zabiera jej ukochanego

18.04.2016, godz. 20:49
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Oświadczyny Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" dla Agnieszki (Magdalena Walach) są prawdziwym dramatem. W 1216 odcinku "M jak miłość" na jej oczach ukochany mężczyna prosi bowiem o rękę Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). I choć Agnieszka się tego spodziewała, to w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że będzie świadkiem zaręczyn Asi i Tomka. Robi jednak dobrą minę do złej gry. Wpada w rozpacz dopiero gdy razem z córką Helenką (Krystian Drescher) wraca z Wigilii u Chodakowskiego do swojego mieszkania.

"M jak miłość" odcinek 1216 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zaręczyny Joasi i Tomka z "M jak miłość" dla zakochanej Agnieszki są ziszczeniem najgorszych horrorów. Widząc jak ukochany mężczyna pada na kolana przed inną i prosi ją o rękę serce Agnieszki rozpada się na miliony kawałków.

W 1216 odcinku "M jak miłość" zdaje sobie sprawę, że straciła Tomka już na zawsze. Co prawda sama z niego zrezygnowała i wepchnęła go w ramiona Joanny, lecz bardzo cierpi na myśl, że Chodakowski wkrótce się ożeni z Asią.

Patrz: M jak miłość. Wojtuś zmusi Tomka, by oświadczył się Joasi - ZDJĘCIA

Magiczna Wigilia w mieszkaniu Chodakowskiego tylko do chwili powrotu Tomka z Barcelony sprawia Agnieszce radość. Kiedy niespodziewanie policjant staje w drzwiach domu Olszewska próbuje wykorzystać całe zamieszanie i wymknąć się.

- Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za zaproszenie, za cudowny wieczór, ale będziemy już z Helenką uciekać… Wojtuś zatrzymuje ją w ostatniej chwili, bo chce, żeby Agnieszka była z nimi do momentu rozpakowania prezentów.  - Nie, poczekajcie jeszcze chwilę, bo teraz będzie najważniejszy prezent tego wieczoru!

Przeczytaj: M jak miłość. Iza będzie mamą syna Marcina


Po chwili wraca salonu z pudełkiem od jubilera, które jego ojciec ukrył przed wyjazdem. - Tato, masz prezent dla Joasi! Co ty, zapomniałeś?! Kupiłeś jej pierścionek zaręczynowy i teraz możesz, przy wszystkich, się jej oświadczyć!

A Tomek, idąc za radą syna, prosi w końcu ukochaną o rękę. - Wojtek, jak zwykle, trochę mnie zaskoczył… Ale ponieważ i tak chciałem cię o to zapytać... To może dobrze się stało, bo teraz mogę w obecności przyjaciół i w obecności najbliższej rodziny, zapytać cię - Joasiu, czy zostaniesz moją żoną?

Oczywiście Joasia się zgadza. I w tym momencie Agnieszka czuje się jakby ktoś wyrwał jej serce z piersi. Żegna się z Tomkiem i jego rodzinę. Po powrocie do swojego mieszkania wybucha płaczem.

- Agnieszka jest w wyjątkowo trudnej sytuacji. Siedząc przy stole i łamiąc opłatkiem z Joasią. Czy będzie w stanie przyznać się do tego, że Helenka jest córką Tomka? Pewnie chciałaby... Mimo tego, że Agnieszka spodziewała się oświadczyn Tomka, nie jest to łatwe do przyjęcia. Emocje ją ponoszą i musi je odreagować sama - przyznała Magdalena Walach w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Sytuacja Tomka nie jest łatwa. Bardzo kocha Joasię, ale jednocześnie nie powiedział jej, że ma dziecko z Agnieszką. Cały czas jest w nim wewnętrzny konflikt. Nie chce zranić Joasi, boi się, że ją straci. A z drugiej strony wie, że kiedyś w pewnym momencie będzie musiał powiedzieć prawdę - dodał Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: