SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zmysłowy seks Zduńskich. Po tej nocy Ala będzie w ciąży? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zmysłowy seks Zduńskich. Po tej nocy Ala będzie w ciąży? - ZDJĘCIA

12.04.2016, godz. 20:49
M jak miłość odc. 1215. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1215. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Gorące sceny w "M jak miłość" z młodymi Zduńskimi w rolach głównych. Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) zgodnie dochodzą do wniosku, że chcą mieć dziecko. W 1215 odcinku "M jak miłość" Paweł bardzo przekonująco namawia ukochaną, by postarali się o potomka. Od słów od razu przystępuje do czynów. Specjalnie dla żony urządza romantyczny wieczór w ich sypialni. Świece oraz nastrojowa muzyka mają pomóc Zduńskim zajść w ciążę.

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł zostaną rodzicami po namiętnej nocy, którą spędzają razem od 1215 odcinku "M jak miłość"? To niestety nie zależy tylko od nich. Los zdecyduje czy Ala zajdzie w ciążę, bo to wcale nie jest takie oczywiste.

Półtora roku temu Zduńska dowiedziała się od lekarza, że stan zdrowia najpewniej nie pozwoli jej drugi raz zostać matką. Ala usłyszła wstrząsającą diagnozę, że najprawdopodobniej jest bezpłodna. Ale Zduński wierzy, że jeśli bardzo się postarają, to w końcu uda im się spłodzić ich pierwsze wspólne dziecko.

Patrz: M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła z Grabiny

Dlatego kiedy w 1215 odcinku "M jak miłość" Ala daje się przekonać na powiększenie rodziny od razu zabiera się do pracy. Wykorzystuje okazję, że Basia (Gabriela Raczyńska) już śpi i urządza dla żony magiczny wieczór. Zduńska jest trochę zaskoczona kiedy ukochany zaczyna ją rozbierać i zaciąga do łóżka.

- O nie kochany, to tak nie działa. Na razie to było takie badanie gruntu... - drażni się z mężem. Ale Paweł nie odpuszcza. Tak bardzo pragnie zostać ojcem, że teraz już nic go nie powstrzyma. - Najpierw powiedziałaś tak, a teraz chcesz się wycofać. Nieładnie...

Przeczytaj: M jak miłość. Iza odejdzie od Marcina, bo on wciąż kocha Kasię

Ala podejmuje jeszcze próbę przekonania Pawła, że ciąża i dziecko to nie tylko same radosne chwile. - Wiesz, że jakby się nam udało, to całe nasze życie wywróci się do góry nogami? Najpierw będę gruba i marudna. Potem zaczną mi puchnąć nogi boleć krzyż. A po urodzeniu dziecka seks to będzie już tylko miłe wspomnienie...

Zduński jednak jest niezrażony przestrogami żony. Dalej rozbiera Alę i kładzie ją na łóżku. Po cichu liczy na to, że ta noc okaże się brzemienna w skutkach. Zanim jednak Ala zajdzie w ciążę czeka ich wiele namiętnych chwil.
- To musimy się nacieszyć na zapas... - odpowiada żonie, która już nie protestuje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: