SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka błaga Ulę, by wróciła do Grabiny na święta

M jak miłość. Natalka błaga Ulę, by wróciła do Grabiny na święta

11.04.2016, godz. 21:07
M jak miłość. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" nie wróci do Polski! Córka Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) wyjechała do Londynu, bo zawiodła się na siostrze. Natalka (Marcjanna Lelek) wdała się w romans z Frankiem (Piotr Nerlewski) i to zraniło jej serce. W 1215 odcinku "M jak miłość" Natalia nagrywa dla siostry wzruszające życzenia, w których prosi Ulę, żeby wróciła do domu w Grabinie na święta Bożego Narodzenia.

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1215 odcinku "M jak miłość" zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to dobry czas, żeby wyciągnąć do bliskich rękę na zgodę. Tak robi Natalka, która wciąż czuje się winna, że przez nią Ula uciekła z Grabiny do Anglii.

Zobacz: M jak miłość. Ewa szykuje dla Marka niespodziankę na święta!

Siostra Uli nagrywa dla niej wzruszające życzenia świąteczne, z których jasno wynika, że bardzo za nią tęskni. Do czasu awantury o leśniczego Franka były przecież nierozłączne. Natalka bardzo ciężko znosi nieobecność Uli. Ale z drugiej strony kocha Franka i nie zamierza z niego rezygnować.

- Cześć Ula. Przepraszam cię za tą fryzurę. Chciałam ci powiedzieć, że... Możesz w to wierzyć, możesz nie wierzyć jak chcesz. Ale ja naprawdę bardzo za tobą tęsknię. Święta bez ciebie to żadne święta. Jeżeli mam ci czegokolwiek życzyć, po prostu wracaj do domu - mówi Natalka patrząc ze łzami w oczach w ekran telefonu. Chwilę później wysyła życzenia siostrze.

Przeczytaj: M jak miłość. Lucjan zaskoczy Barbarę romantycznym prezentem na święta

Czy Ula odsłucha nagranie? W Londynie znalazła pracę, nowe życie, znajomych i może nawet kogoś, kto zastąpi jej Franka. Córka Mostowiaka teraz już chyba nie ma po co wracać do domu. Tym bardziej, że Natalka jest szalenie szczęśliwa z leśniczym. Ula nie mogłaby na to spokojnie patrzeć! Natalka musi pogodzić się ze stratą siostry...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: