SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan sprawi Barbarze romantyczną niespodziankę na Gwiazdkę

M jak miłość. Lucjan sprawi Barbarze romantyczną niespodziankę na Gwiazdkę

12.04.2016, godz. 20:33
M jak miłość odc. 1215 Witold Pyrkosz (Lucjan), Teresa Lipowska (Barbara)
M jak miłość odc. 1215 Witold Pyrkosz (Lucjan), Teresa Lipowska (Barbara) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) z "M jak miłość" po ponad 50. latach małżeństwa wciąż dba o temperaturę w swoim związku. Barbara (Teresa Lipowska) może liczyć na wyjątkowy prezent! W 1215 odcinku "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) zawiezie ojca do jubilera i pomoże mu wybrać błyskotkę dla Barbary. Świąteczny prezent nie trafi jednak pod choinkę, ale niespodzianka i tak będzie spora!

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Barbara i Lucjan są małżeństwem na medal. Prawdopodobnie każdy zakochany człowiek marzy o takim związku, który będzie trwał latami!

Zobacz: M jak miłość. Ewa szykuje dla Marka niespodziankę na święta!

O to trzeba jednak zadbać. Mostowiak zda sobie z tego sprawę tuż przed świętami Bożego Narodzenia i postanowi podarować żonie wyjątkowy prezent. Pomoże mu Marek i w 1215 odcinku "M jak miłość" zawiezie go do jubilera!

Co kombinuje Lucjan? Senior postanowił kupić żonie kosztowną błyskotkę. Barbara będzie jednak przekonana, ze jej mąż pojechał do miasta, by spotkać się z Kisielową (Małgorzata Różniatowska). Piękna bransoletka z pewnością spodoba się Barbarze, ale niestety niespodzianka nie do końca się uda. Dlaczego?

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa uwodzi Lucjana Mostowiaka. Co na to Barbara?

Mały podarunek szybko trafi w niepowołane ręce. Czujna Barbara znajdzie małe pudełeczko, jeszcze zanim Lucjan zdąży je schować pod świątecznym drzewkiem. Senior podaruje ukochanej prezent przed świętami, ale ta chwila i tak będzie wyjątkowa. To takie romantyczne! Wręczając żonie prezent Lucek wyzna cicho: - Dla mnie zawsze będziesz najpiękniejszą i najważniejszą kobietą… Jedyną moją miłością...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: