SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa uwodzi Lucjana na oczach Barbary

M jak miłość. Kisielowa uwodzi Lucjana na oczach Barbary

08.04.2016, godz. 14:30
M jak miłość odcinek 1215, Barbara (Teresa Lipowska), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1215, Barbara (Teresa Lipowska), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) z "M jak miłość" postanowiła udowodnić, że mimo swoich lat, nadal jest niezłą flirciarą i uwodzicielką. W 1215 odcinku "M jak miłość" Zośka zacznie podrywać Lucjana (Witold Pyrkosz) i działać Barbarze (Teresa Lipowska) na nerwy! Czy seniorka uwiedzie męża przyjaciółki? Kisielowa będzie prawić Mostowiakowi komplementy, kokietować go i twierdzić, że Barbara nie docenia swojego życiowego partnera.

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1215 odcinku "M jak miłość" przyjaźń Barbary i Zośki zostanie wystawiona na próbę. Kisielowa zamierza bowiem poderwać Lucjana, a jego żonie to się zdecydowanie nie spodoba!

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie miała wypadek i trafi do szpitala - WIDEO

W 1215 odcinku "M jak miłość" Zośka odwiedzi Mostowiaków, bo do ich domu zamówiła przesyłkę ze świątecznym prezentem dla męża. Przy okazji wspomni, że i Luckowi przydałyby się jakieś fajne gadżety, a Basia wcale go nie rozpieszcza!

- Mężczyzna w twoim wieku powinien o siebie zadbać. A właściwie to kobieta powinna zadbać o swojego mężczyznę. Dlatego kupiłam Włodkowi komplet bielizny termicznej, żeby mu ten reumatyzm nie dokuczał.
- A mi reumatyzm nie dokucza - zauważy Lucjan.
- Bo ty się dobrze trzymasz. Pozazdrościć Basiu takiego męża! - zachwyci się Kisielowa, a Barbarę aż rozboli głowa. Mostowiakowa pójdzie się położyć, a gdy wróci do kuchni, Zośka nadal będzie flirtować z jej mężem.

Przeczytaj: M jak miłość. Zemsta Mostowiaków. Barbara i Lucjan upiją Kisielową nalewką

- Z tobą Lucek to przegrywa się nawet miło - westchnie Kisielowa, gdy przegra z Lucjanem w szachy - A może po południu poszlibyśmy na spacer? Wyjaśniłbyś mi te wszystkie obrony. Pogadalibyśmy. Przewietrzymy płuca, dotlenimy mózgi, chociaż tobie to niepotrzebne...

- A tobie by się przydało, ale masz pecha. Lucka boli kolano i nie pójdzie na żaden spacer -
Barbara szybko stanie w obronie męża.
- Basiu popełniasz błąd. Nie doceniasz swojego męża. Widzisz w nim tylko starszego pana, którym należy się opiekować. A ja ciągle widzę w nim mężczyznę - podkreśli Kisielowa i pośle Luckowi zalotne spojrzenie.

Czy Zośce uda się poderwać Lucjana? I co na to jej mąż Władek (Jerzy Próchnicki)?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: