SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa poderwie Lucjana! Szokujący romans w Grabinie

M jak miłość. Kisielowa poderwie Lucjana! Szokujący romans w Grabinie

29.03.2016, godz. 07:14
M jak miłość odcinek 1215, Barbara (Teresa Lipowska), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1215, Barbara (Teresa Lipowska), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szok w "M jak miłość"! Zośka Kisielowa (Małgorzata Rózniatowska) zastawi swoje miłosne sidła na Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz). Ku oburzeniu i zgorszeniu Barbary (Teresa Lipowska) najlepsza przyjaciółka zacznie uwodzić jej męża. W 1215 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie świadkiem gorącego flirtu Kisielowej z Lucjanem. Bezwstydna Zośka zapomni o tym, że w domu czeka na nią mąż Włodek (Jerzy Próchnicki + 85 l.). Swoje uwodzicielskie sztuczki Kisielowa wypróbuje także podczas Sylwestra u Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kisielowa i Lucjan z "M jak miłość" od lat żyją jak pies z kotem. Mostowiak nie ukrywa, że nie cierpi żony swojego najlepszego przyjaciela, która nie dość, że jest największą plotkarką w Grabinie, to jeszcze uwielbia wtrącać się w sprawy mieszkańcow wsi.

Stosunek Zośki do Lucjana jest zgoła inny. Uwielbia się z nim przekomarzać i zawsze dąży do tego, żeby być górą. W nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016 relacje Kisielowej i Mostowiaka ulegną znacznemu ociepleniu. Zwłaszcza ze strony Zosi...

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie miała wypadek i trafi do szpitala - WIDEO

A zacznie się od tego, że w 1215 odcinku "M jak miłość" Barbara zauważy, że Zośka ulega romantycznej pokusie i flirtuje z Lucjanem. Wszystko dlatego, że Mostowiakowa zwróci przyjaciółce uwagę, że w jej wieku niektóre zachowania nie przystoją kobiecie.

- Czuję się młoda i gdybym chciała mogłabym niejednemu mężczyźnie zawrócić w głowie. Jeszcze się przekonasz! - uprzedzi Barbarę Kisielowa, która weźmie na cel Lucjana.

Mostowiak nie za bardzo będzie wiedział jak się zachować kiedy Kisielowa zacznie go adorować, prawić mu komplementy, aż wreszcie zaprosi go na spacer. - Obawiam się, że ona chce cię uwieść - ostrzeże męża Mostowiakowa. A przyjaciółce powie wprost, że nie ma żadnych szans u Lucjana.

Ponieważ Lucek nie ma już siły, by uciekać przed wścibską sąsiadką, więc potraktuje jej uwodzicielskie sztuczki jak formę żartu. Tyle tylko, że Barbarze nie będzie do śmiechu. Widok Kisielowej podrywającej Lucjana podniesie Mostowiakowej ciśnienie. Delikatnie przypomni przyjaciółce, że przecież ma męża, a Włodek jest najlepszym przyjacielem Lucka.

Przeczytaj: M jak miłość. Jerzy Próchnicki zmarł po długiej chorobie. Nie żyje Kisiel z M jak miłość

Uwagi Barbary nie osłabią zapędów Kisielowej, która kilka dni później urządzi niezły występ podczas Sylwestra u Mostowiaków. Elegancko ubrana Zośka będzie gwiazdą wieczoru. Zadba o to, by rozruszać Lucjana, który od lat ma problemy z chodzeniem.

- Nastawiam płytę i tańczymy... - obwieści Mostowiakom i chwilę później porwie Lucka do tańca. Barbara nie będzie mogła na to patrzeć.

Jak skończy się flirt Kisielowej z Lucjanem? Czy Barbara powstrzyma przyjaciółkę? A może sam Mostowiak znajdzie sposób, by zniechęcić do siebie uwodzicielkę? Tego widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: